Новини

09.12.2020 09:44
ПОДАЄМО ДЕКЛАРАЦІЇ!!!

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ БОРЩІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ 7 СКЛИКАННЯ07.12.2020 19:05
7 грудня - День місцевого самоврядування13.11.2020 15:54
15 листопада – День працівників сільського господарства09.11.2020 14:31
9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва02.11.2020 14:31
Віват іменинники!      Архів новин

Урядові портали

 

Сесія районної ради - 05.08.2014 17:11

    У вівторок, 5 серпня, відбулася 35 сесія районної ради. ЇЇ скликання ініціювали члени комісії з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку.

    У роботі сесії взяли участь 53 депутати. Доручили ведення сесії депутату, заступнику керівника виконавчого апарату ради Галині Гуменюк. Присутні вшанували вставанням і хвилиною мовчання пам’ять усіх загиблих у ході АТО.

    Депутати, окрім питань

  1. Про затвердження звіту  про виконання районного бюджету за І півріччя 2014 року.
  2. Про витрачання коштів резервного фонду районного бюджету за І півріччя 2014 року.
  3. Про програму мобілізаційної підготовки  Борщівського району на 2014 рік.
  4. Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік.

 внесли і ряд питань, що не були розглянуті під час попередньої сесії. На пропозицію депутата Володимира Яловеги питання про поновлення на посаді Івана Невістюка слід розглянути одразу ж після бюджетних питань. Після дискусії, в якій взяли участь депутати Ярослав Козій, Володимир Рубльовський, Іван Невістюк, Орест Ярема депутати затвердили порядок денний сесії.

    З 1,2,4 питань інформував начальник фінуправління РДА Іван Щербанюк. В обговоренні взяли участь депутати Уляна Пасічник, Анастасія Гуска, Володимир Бартошко, Михайло Сохацький, Михайло Герасимів, Володимир Гищук, Володимир Дуплавий. Депутати ухвалили, після узгодження пропозицій, рішення з розглянутих питань.  Програму мобілізаційної підготовки району на 2014 рік  представила Ірина Кралько, завідувач сектору мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації. Депутати Андрій Данилевич, Олександра Манюк, Валерій Ромашенко, Анастасія Гуска висловили ряд зауважень і пропозицій, які були враховані при голосуванні.

    Сесія звільнила Мирослава Мизака, головного лікаря ЦП МСД, згідно поданої заяви. Дискусію викликало питання стосовно поновлення на посаді Івана Невістюка. Однак, до спільного рішення депутати не прийшли, хоч пояснення дав прокурор Михайло Носовський, а тому повернуться до його розгляду найближчим часом. Про волонтерський рух на теренах краю розповів один з його координаторів Володимир Яворський, який розповів про забезпечення земляків спорядженням та продуктами, які є необхідними в АТО.  На цьому сесія завершила роботу, бо для розгляду інших питань не вистачило кворуму. В роботі сесії взяв участь і виступив голова райдержадміністрації Ярослав Галяс.


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011