Новини

09.12.2020 09:44
ПОДАЄМО ДЕКЛАРАЦІЇ!!!

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ БОРЩІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ 7 СКЛИКАННЯ07.12.2020 19:05
7 грудня - День місцевого самоврядування13.11.2020 15:54
15 листопада – День працівників сільського господарства09.11.2020 14:31
9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва02.11.2020 14:31
Віват іменинники!      Архів новин

Урядові портали

 

Сесія відбулася – голови ради нема - 09.04.2014 10:12

      У вівторок, 8 квітня, відбулася 33 сесія районної ради. У її роботі взяли участь 76 депутатів. На початку засідання голова постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту розвитку місцевого самоврядування Михайло Сохацький запропонував, щоб пленарне засідання вела депутат, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Галина Гуменюк. Депутати   підтримали цю пропозицію.

    Головуюча озвучила заяву групи депутатів про створення групи «Солідарність» у районній раді. Потім слово попросив її голова Ярослав Пікуль. Депутати схвалили порядок денний сесії: окрім обрання голови районної ради, його заступника, оплату їх праці сесія мала розглянути питання про дострокове припинення повноважень депутата райради Романа Гоча; про внесення змін до рішення ради №6 від 01.12.2010р. щодо складу постійних комісій; внесення змін та доповнень до Регламенту районної ради VI скликання. Ще два питання пов’язані із затвердженням техдокументації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, що знаходиться  поза населеним пунктом на території Верхняківської сільської ради  і передається в оренду ТзОВ «Пром-Дорекс» для експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств, що пов’язані з користуваннями надрами; а ДП спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт» - на погодження клопотання з проведення геолого-розвідувальних робіт та отримання спецдозволу для геологічного вивчення і дослідно-промислової розробки водозабору з 2 свердловин прісних підземних вод.

    Депутат Сельський Роман запропонував для обрання на посаду голови ради кандидатуру Ореста Яреми. Володимир Яловега на цю ж посаду запропонував свою кандидатуру. Депутат Степан Гладій (фракція УНП) запропонував кандидатуру Михайла Герасиміва, котрий знявся з участі у виборах. З програмами виступили кандидати на посаду голови ради. Депутати Ярослав Пікуль й Іван Чепесюк звернулися з питаннями до О.Яреми, як він консолідуватиме депутатський корпус і наскільки монолітна фракція ВО «Батьківщина». Світлана Грис озвучила заяву від аграріїв району (нібито 400 підписів), а Деонізія  Золота – від громади Борщева (понад 200 підписів) про недовіру О.Яремі. Марта Кузьмич, голова РО Союзу українок, закликала думати про Україну й обрати достойного. Після процедури голосування встановили, що обидва кандидати набрали  по 31 голосу, зіпсованих бюлетенів 16, недійсних два, обох не підтримали 12 депутатів.

    З решти питань депутати більшістю голосів ухвалили відповідні рішення.

   У «Різному» оприлюднено звернення до керівництва держави з проханням дати належну оцінку подіям у східних областях України, яке підтримали присутні. Сесія завершила роботу.

 


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011