Новини

09.12.2020 09:44
ПОДАЄМО ДЕКЛАРАЦІЇ!!!

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ БОРЩІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ 7 СКЛИКАННЯ07.12.2020 19:05
7 грудня - День місцевого самоврядування13.11.2020 15:54
15 листопада – День працівників сільського господарства09.11.2020 14:31
9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва02.11.2020 14:31
Віват іменинники!      Архів новин

Урядові портали

 

Звернення до мешканців Борщівщини, депутатів різних рівнів, місцевих голів, керівників підприємств, установ, фермерських господарств з приводу проведення благоустрою - 31.03.2014 12:06

Шановні краяни !

Здавна в українців була гарна і добра традиція з настанням весни  впорядковувати помешкання та подвір’я. Цьогоріч   весна тішить нас погожими днями, теплом, тож кожну нагоду варто використати для благоустрою, не чекаючи свят чи початку сільгоспробіт.

   Звертаємося до всіх  з проханням дружно взятися за впорядкування території: прибрати та вивезти сміття, яке нагромадилося за зиму, привести у належний вигляд будівлі, господарсько-складські споруди, огорожі. Пам’ятайте, що сміття слід вивозити на санкціоновані сміттєзвалища, які  також треба впорядкувати. Маємо потурбуватися про порядок у місцях вічного спочинку, береги ставків, річок, парки і сквери, узбіччя доріг та лісосмуги, майданчики біля громадських криниць тощо. Добрий господар завжди турбувався і про власне обійстя. Тож подбайте про належний порядок довкола місцевої ради, школи, дитсадочка, храму, закладів культури та медицини, крамниці, господарських споруд.

   Наголошуємо, що наведення ладу в кожному населеному пункті, надання їм привабливості повинно бути  повсякденною звичкою, а не разовим заходом, тим більше – з примусу. Турбота про порядок на власному подвір’ї, а також вулиці, рідному селі чи містечку має стати елементом  нашої культури, свідомості , про що треба турбуватися спільно вчителям, вихователям, батькам, громадськості. Підтримувати ці починання мають громадські об’єднання, церковні братства, депутати. Сподіваємося, що  у цей відповідальний для країни період місцеві голови триматимуть на особистому контролі питання життєдіяльності громади,  зокрема благоустрою населеного пункту, визначать відповідальних за певну територію, вид робіт і т.п. Завершено організаційно-юридичний етап підготовки до збору відходів за групами матеріалів, вивезення сміття для наступної переробки. Кожна громада має про це бути проінформована, а ми сподіваємося що цьогоріч цей проект отримає реальне втілення.

   Тож закликаємо депутатів, керівників підприємств, організацій, закладів долучитися до весняної передвеликодньої толоки і надати посильну допомогу у благоустрої. Подбаймо про чисте повітря, про наших нащадків, про ошатність сіл, селищ, міста – посадімо деревце, кущ, розчистьмо потічок. Толокою наші прадіди зводили храми і читальні, корчували праліс, засівали ниву… Беручи участь у толоці, -  зробимо гарнішими наші садиби, вулиці, весь край.

                        Депутати районної ради


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011