Новини

09.12.2020 09:44
ПОДАЄМО ДЕКЛАРАЦІЇ!!!

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ БОРЩІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ 7 СКЛИКАННЯ07.12.2020 19:05
7 грудня - День місцевого самоврядування13.11.2020 15:54
15 листопада – День працівників сільського господарства09.11.2020 14:31
9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва02.11.2020 14:31
Віват іменинники!      Архів новин

Урядові портали

 

Сесія відбулася, керівництво ради не обрано - 24.03.2014 10:19

    У п’ятницю, 21 березня, відбулася  32 сесія районної ради. ЇЇ проведення ініціювала група депутатів – 31 особа. Мотивація – вибори керівного складу ради, розгляд питань, рішення з яких не були прийняті на попередніх сесіях.

    У роботі сесії взяли участь 71 депутат. Сесійна зала хвилиною мовчання вшанувала героїв Небесної сотні. Вести сесію депутати доручили Галині Гуменюк, депутату ради, заступнику керівника виконавчого апарату.

    Гаряча дискусія розгорнулася з початку сесії щодо порядку денного, до якого було запропоновано 24 питання. Два десятка з них були обговорені у постійних комісіях, на президії ради, підготовлені проекти рішень. Депутат Ярослав Пікуль зауважив, що кандидати на посаду голови ради і заступника не пройшли обговорення у профільній комісії, крім того, згідно із законодавством вони мають пройти спецперевірку. Ярослав Козій висловив думку, що спецперевірки не треба, а Орест Ярема повідомив, що консультувався у Верховній Раді з цього приводу – можна, мовляв, обійтися без перевірки. Володимир Дуплавий, Михайло Герасимів вели мову про те, що обрати голову і заступника варто після призначення голови РДА, кандидатури на ці посади обговорити на засіданні комісії, а також їх програми. Пристрасті вляглися після виступу райвійськкома  Романа Галака ( на пропозицію Володимира Шашкіна).

    Опісля депутат Іван Голик запропонував прийняти порядок денний за основу. Сесія підтримала пропозицію. Роман Сельський  запропонував обрати голову, який приступить до виконання обов’язків після спецперевірки. Ярослав Пікуль наголосив, що варто висунути кандидатів на посади, обговорити їх  у комісії, дочекатися результатів спецперевірки, а вже наступної сесії обрати керівництво ради. Володимир Яловега зазначив, що 4.11.213 р. було погоджено у сесійній залі, що рада працюватиме виключно у правовому полі., тому попередньо кандидатури мали б обговорити у профільній комісії. Ігор Доскоч запропонував провести вибори (голосування покаже, хто чого вартий), бо ситуація така, що чимало з депутатів може опинитися в окопах – така політична ситуація. Від Майдану виступила Наталія Яворська, яка запропонувала на посаду голови кандидатуру Михайла Сохацького. Депутат оголосив самовідвід. Зняв свою кандидатуру і депутат Ігор Маланюк. Іван Кобилянський зачитав протокол засідання виконкому, на якому йшлося про висування кандидатури на посаду голови. Ним визнано Ореста Ярему. Роман Сельський від фракції ВО «Батьківщина» запропонував  на посаду голови районної ради цю ж кандидатуру, а Володимир Гордієнко – кандидатуру Володимира Яловеги. Кандидати виступили із короткими програмами. Виступаючим адресували питання Світлана Грис, Василь Гнідий, Йосип Макар, Наталія Яворська, І.Саломон, Ярослав Шевчук, Роман Настюк, Марія Довгошия, Володимир Левко.

    Після голосування лічильна комісія оприлюднила результати виборів: Орест Ярема набрав 33 голоси (треба 46), а Володимир Яловега – 22.

    Депутати продовжили роботу. Із 17 питань порядку денного ухвалили рішення, з 2 питань думки депутатів розійшлися, проекти рішень не набрали потрібної кількості голосів.


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011