Новини

09.12.2020 09:44
ПОДАЄМО ДЕКЛАРАЦІЇ!!!

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ БОРЩІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ 7 СКЛИКАННЯ07.12.2020 19:05
7 грудня - День місцевого самоврядування13.11.2020 15:54
15 листопада – День працівників сільського господарства09.11.2020 14:31
9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва02.11.2020 14:31
Віват іменинники!      Архів новин

Урядові портали

 

Робоча зустріч заступника голови районної ради - 20.02.2014 15:04

    Заступник голови районної ради Валерій Ромашенко провів робочу зустріч із начальником  РВ УМВСУ Фурманом П.А,  заступником начальника РВ УМВСУ  Шиманським І.І., начальником РВ УМНС Гарасимом Б.В., представниками штабу національного спротиву, депутатами районної ради  Яремою О.Й., Сельським Р.О., Бартошком В.В., Маланюком І.В. з питань життєзабезпечення діяльності служб району, збереження спокою, запобігання фактів вандалізму та погромів .

     Проінформовано присутніх про засідання президії обласної ради за участю голів районних рад та стан справ у обласному центрі.

    Начальник  РВ УМВСУ Фурман П.А. проінформував учасників зустрічі про роботу органів внутрішніх справ району,  повідомив, що працівники міліції разом із громадою міста та району забезпечують та надалі забезпечуватимуть громадський порядок. Жодних питань про виїзд працівників міліції за межі району нема, 5 працівників карного розшуку подали рапорти на звільнення. Працівники ВДАІ на патрулювання не виїжджають.

    Начальник РВ УМНС Гарасим Б.В. проінформував, що служба надзвичайних ситуацій працює в звичайному плановому  режимі. Жодних перевірок працівниками служби  на підприємствах району не проводиться. Бажає бути кращим забезпечення паливно-мастильними матеріалами Мельнице-Подільської пожежної частини.

    Представники штабу національного спротиву Ярема О.Й., Сельський Р.О., Бартошко В.В., Маланюк І.В. ознайомили присутніх з  основними напрямками своєї діяльності, висловити ряд побажань та зауважень до роботи  присутніх служб, запропонували постійно  координувати дії та оперативно вирішувати виниклі питання, внесли ряд побажань щодо роботи ЦРКЛ.

    Присутніми  узгоджено  ряд питань щодо  забезпечення стабільності роботи  бюджетних установ району.


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011