Новини

09.12.2020 09:44
ПОДАЄМО ДЕКЛАРАЦІЇ!!!

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ БОРЩІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ 7 СКЛИКАННЯ07.12.2020 19:05
7 грудня - День місцевого самоврядування13.11.2020 15:54
15 листопада – День працівників сільського господарства09.11.2020 14:31
9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва02.11.2020 14:31
Віват іменинники!      Архів новин

Урядові портали

 

Громадські слухання щодо районного бюджету - 07.02.2014 08:45

У четвер, 6 лютого, відбулися громадські слухання щодо розгляду районного бюджету на 2014 рік. У сесійній залі зібралися депутати районної ради, члени постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку, місцеві голови, керівники закладів освіти, медицини, дошкільних закладів, культури, соціальної сфери, голови політичних партій, громадськість.

Вступним словом зібрання відкрив голова районної ради Ярослав Роздольський.

Про районний бюджет на 2014 рік інформував начальник фінансового управління РДА Іван Щербанюк. Він охарактеризував дохідну та розхідну частини бюджету,дотаційну складову.

Іван Башняк, міський голова Борщева, цікавився, чи врахована у бюджеті плата за землю паркової зони, а Юлія Щербакова, голова громадської організації, – сплатою податку за надра, лісосировину. Голова бюджетної комісії Анастасія Гуска акцентувала, що є організації, які працюють у районі, але зареєстровані в інших містах, а це – «випадаючі доходи». В. о. голови РДА Василь Самборський зауважив, що працюватиме комісія, яка шукатиме порозуміння із платниками податків (організаціями), щоби податок вони сплачували у районі.

Стосовно фінансування галузі освіти розгорнулася дискусія, в якій   взяли участь Степан Герчак, начальник відділу освіти, Василь Самборський, в.о. голови РДА, депутат Орест Ярема, місцеві голови: Пилатківців – Петро Кіцак, Урожайного – Мирослава Шмигельська, Мельнице-Подільської – Володимир Боднарчук, голова комісії Анастасія Гуска, директори шкіл Галина Кобилянська, Світлана Руденко. При цьому звучали думки про те, що бюджет 2014 року кращий, ніж попереднього року.

При обговоренні фінансування галузі охорони здоров’я наголошувалося, що зарплата розрахована на 11 місяців. Депутат Уляна Пасічник звернула увагу, що надто мало коштів на медикаменти. Не планується придбання спецтранспорту, приладів тощо. Оскільки показники бюджету попередньо розглянула профільна комісія з питань медицини і вже внесла свої пропозиції, то дискусії не було.

З приводу фінансування інших галузей виступили: начальник відділу культури і релігії Ольга Журавінська, сільські голови Мирослава Шмигельська, Володимир Боднарчук, а також члени бюджетної комісії Марія Підгірняк, Іван Невістюк, а також власник газети «Галицький вісник плюс» Петро Довгошия. Прозвучала думка про те, що районний бюджет варто прийняти.

Підсумував роботу зібрання голова ради Ярослав Роздольський.  Після громадських слухань відбулося засідання бюджетної комісії. 


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011