Новини

09.12.2020 09:44
ПОДАЄМО ДЕКЛАРАЦІЇ!!!

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ БОРЩІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ 7 СКЛИКАННЯ07.12.2020 19:05
7 грудня - День місцевого самоврядування13.11.2020 15:54
15 листопада – День працівників сільського господарства09.11.2020 14:31
9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва02.11.2020 14:31
Віват іменинники!      Архів новин

Урядові портали

 

Міндоходів запрошує громадськість до обговорення - 10.01.2014 15:31

Міністерство доходів і зборів України виносить на публічне обговорення концепцію реформи декларування доходів громадян.

За основу реформи, яка пропонується до обговорення, взято найкращі  світові практики  декларування доходів і адміністрування податку на доходи фізичних осіб.

Зокрема, працівники Міндоходів разом з аудиторською компанією PricewaterhouseCoopers уважно вивчили та проаналізували досвід і принципи декларування, що застосовуються у провідних країнах світу, а саме у США, Канаді, Німеччині, Франції, Швеції, Фінляндії, Данії, Швейцарії, Італії, Австралії, Новій Зеландії, Сінгапурі та інших.

Так, Міністерство доходів і зборів прагне почути  думку громадськості, по-перше, з  питання розумного обмеження «загальності».

По-друге, потребує досконалого аналізу один з основоположних принципів реформи - необхідність подання «разової декларації».

Тому закликаємо громадськість проаналізувати ці та інші елементи реформи разом, аби сконструювати найбільш оптимальну для України  модель декларування доходів.

Міністерство доходів і зборів запевняє, що зробить усе необхідне, аби процес  декларування був максимально простим і зручним для громадян.

Обговорення Концепції реформи декларування доходів громадян відбувається на форумі офіційного веб-порталу Міндоходів.

Також свої пропозиції можна надсилати на електронну скриньку gromada@minrd.gov.ua.

       Інформацію з цього та інших питань оподаткування та адміністрування єдиного соціального внеску можна отримати у Центрі обслуговування платників податків Борщівського відділення Чортківської ОДПІ за адресою:  м. Борщів, вул. Ярослава Кондри 5, каб.101, 102, 105, а також за телефоном  2-12-58,2-18-46.

Інформаційно-комунікаційний сектор

Чортківської ОДПІ ГУ Міндоходів

 у Тернопільській області

вих. № 5 від 08.01.14

Стартувала деклараційна кампанія

Борщівське відділення Чортківської ОДПІ інформує громадян про початок деклараційної кампанії, яка триватиме з  1 січня по 1 травня 2014 року.

Нагадаємо, що відповідно до ст. 67 Конституції України сплата податків є громадянським обов’язком перед державою та суспільством. Тому у 2014 році декларацію про майновий стан і доходи обов’язково треба подати тим громадянам, які отримували протягом 2013 року доходи не від податкових агентів (тобто податок не утримувався), іноземні доходи, доходи від здійснення операцій з інвестиційними активами, від надання майна в оренду фізичним особам, доходи у вигляді виграшів у гральних закладах, спадщини чи подарунків, інші доходи, які не були оподатковані протягом року за місцем виплати доходу, але не є звільненими від оподаткування.

Відзвітувати про свій стан і доходи, отримані торік, слід до 1 травня 2014 року, а сплатити податок – до 1 серпня цього ж року.

Платники податків, яким потрібно відзвітувати про свій майновий стан і отримані доходи, мають пам’ятати, що мета декларування – не тільки сплата податку до бюджету, а й повернення їм певної суми, сплаченої із власної заробітної плати протягом попереднього року.

З метою створення сприятливих умов для виконання громадянами свого конституційного обов’язку та поліпшення рівня обслуговування підприємців та громадян, працює сервіс Міндоходів, що дозволяє громадянам заповнювати і направляти декларацію про майновий стан та доходи через Інтернет. Для користування такою послугою платнику слід отримати електронний ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення.

       Додатково нагадуємо, що інформацію з цього та інших питань оподаткування та адміністрування єдиного соціального внеску можна отримати у Центрі обслуговування платників податків Борщівського відділення Чортківської ОДПІ за адресою:  м. Борщів, вул. Ярослава Кондри 5, каб.101, 102, 105, а також за телефоном  2-12-58,2-18-46.

Інформаційно-комунікаційний сектор

Чортківської ОДПІ ГУ Міндоходів

 у Тернопільській області

вих. № 2 від 08.01.14


Зміни в податковому законодавстві з 1 січня

   Борщівське відділення Чортківської ОДПІ інформує  платників, що з і січня 2014 року  впроваджено наступні зміни:

- перенесення на 2015 рік передбаченого пунктом 10 підрозділу 2 Розділу ХХ Податкового кодексу України зниження ставки з податку на додану вартість (до 17%);

- поступове протягом трьох років зниження ставки податку на прибуток підприємств з 19% до 16%, а саме: застосування у 2014 році ставки податку на прибуток у розмірі - 18%,   у 2015 році - 17%, з 2016 року - 16%;

- продовження терміну дії звільнення від оподаткування податком на додану вартість необроблених шкур та чиненої шкіри без подальшої обробки, відходів та брухту чорних і кольорових металів та деревини окремих товарних позицій згідно з УКТ ЗЕД  (пункти 16 та 23 підрозділу 2 Розділу ХХ Податкового кодексу України) до 1 січня 2015 року;

- введення звільнення від оподаткування податком на додану вартість операцій з макулатурою до 1 січня 2015 року;

- продовження без обмеження терміну застосування звільнення від оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання на митній території України та вивезення в митному режимі експорту зернових культур окремих товарних позицій згідно з УКТ ЗЕД (в прийнятому Законі -  пункт 197.21, норма Податкового кодексу України, яка діяла до 1 січня 2014 року – пункт 15 підрозділу 2 Розділу ХХ);

- скасування пільги з податку на додану вартість по операціях із ввезення на митну територію України природного газу;

- запровадження норми, згідно з якою від'ємний фінансовий результат за операціями з цінними паперами, сформований станом на 1 січня 2014 року, не враховується при визначенні фінансового результату за операціями з цінними паперами за результатами звітних (податкових) періодів 2014 року;

- підвищення ставок акцизного податку на спирт та інші алкогольні напої на 14%;

- збільшення вдвічі ставок збору за спеціальне використання лісових ресурсів.

Ці та інші зміни передбачені Законом України „Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ставок окремих податків”, який Верховна Рада України прийняла 19 грудня 2013 року.

       Додатково нагадуємо, що інформацію з цього та інших питань оподаткування та адміністрування єдиного соціального внеску можна отримати у Центрі обслуговування платників податків Борщівського відділення Чортківської ОДПІ за адресою:  м. Борщів, вул. Ярослава Кондри 5, каб.101, 102, 105, а також за телефоном  2-12-58,2-18-46.

Інформаційно-комунікаційний сектор

Чортківської ОДПІ ГУ Міндоходів

 у Тернопільській області

вих. № 3 від 08.01.14

 


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011