Новини

09.12.2020 09:44
ПОДАЄМО ДЕКЛАРАЦІЇ!!!

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ БОРЩІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ 7 СКЛИКАННЯ07.12.2020 19:05
7 грудня - День місцевого самоврядування13.11.2020 15:54
15 листопада – День працівників сільського господарства09.11.2020 14:31
9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва02.11.2020 14:31
Віват іменинники!      Архів новин

Урядові портали

 

«День відкритих дверей» для майбутніх платників податків - 26.12.2013 16:14

         Днями у Борщівському відділенні Чортківської ОДПІ відбувся «День відкритих дверей», приурочений до річниці створення Міністерства доходів і зборів України. Під час проведення даного заходу гостями податківців були учні 9-11 х класів Борщівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №3 школи-гімназії ім. Романа Андріяшика» та їх наставники. Перед початком екскурсії по адмінприміщенні керівник відділення Віталій Брик розповів учням про місію, бачення, принципи роботи та стратегічні цілі Міністерства доходів і зборів та його структурних ланок, інформував про безпосередню роботу  відділення, зазначив, що у своїй діяльності крім Конституції України, Податкового та Митного кодексів, інших законодавчих актів податківці керуються затвердженим Стратегічним планом розвитку Міністерства доходів і зборів на 2013-2018 роки, який отримав високу і схвальну оцінку у Всесвітній митній організації.

        Виступаючи перед учнями Віталій Брик зазначив : « 24 грудня 2013 року минає рік з моменту підписання Президентом України Указу „Про деякі заходи з оптимізації системи центральних органів виконавчої влади”, згідно якого було створено Міністерство доходів і зборів України , шляхом об’єднання податкової та митної служб. Відбулась масштабна адміністративна реформа, - зазначив він, - проте під час її проведення платники не відчули жодних незручностей, проблем чи перебоїв у роботі відомства і весь цей час отримували весь спектр  необхідних послуг».

         Керівник Борщівського відділення звернув увагу на тому, що об’єднання податкової та митної служб  - це світова практика, з позитивним досвідом, оскільки зосередження усіх функцій, що пов’язані із адмініструванням податкових та митних платежів, єдиного соціального внеску в одному відомстві – це насамперед зручно для бізнесу. Крім того комфортному обслуговуванню платників сприяє створення та функціонування ряду електронних сервісів. «По праву можна вважати, що 2013 рік став роком впровадження та розширення електронних сервісів у роботі Міністерства доходів і зборів, - зазначив Віталій Григорович. - Їх можливостями ,на сьогоднішній день, може скористатись кожен платник не залежно від того де він проводить свою діяльність : у великому промисловому мегаполісі, малому містечку чи віддаленому селі – основна умова : бажання та доступ до мережі Інтернет.» Також керівник  зазначив, що затверджений Стратегічний план розвитку Міністерства доходів і зборів  є запорукою  динамічного розвитку податкової та митної систем, розвитку партнерських стосунків з громадянами та бізнесом, вдосконалення роботи податкових сервісів, активізації міжнародної торгівлі, боротьби з корупцією та «тіньовою» економікою.

     Після короткої розповіді школярів ознайомили з роботою Центру обслуговування платників податків та роз’яснили які послуги ним надаються . На завершення екскурсії гості побачили картинну галерею робіт учасників Всеукраїнського конкурсу «Податки очима дітей» різних років, серед яких  дехто з дітей впізнав свої твори, що було вдвічі приємнішим. Неабияке захоплення у юнаків викликав стенд із кубками, медалями та грамотами, які здобули борщівські податківці у спартакіадах та спортивних змаганнях впродовж останніх років.

        На згадку про відвідини податкової служби керівник Борщівського відділення Чортківської ОДПІ Віталій Брик презентував учням книгу «Основи податкових знань» та вручив кожному майбутньому платнику податків брошуру «Права та обов’язки платників податків та контролюючих органів».

   Інформаційно-комунікаційний сектор

Чортківської ОДПІ ГУ Міндоходів

 у Тернопільській області

вих. № 331 від 24.12.13


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011