Новини

09.12.2020 09:44
ПОДАЄМО ДЕКЛАРАЦІЇ!!!

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ БОРЩІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ 7 СКЛИКАННЯ07.12.2020 19:05
7 грудня - День місцевого самоврядування13.11.2020 15:54
15 листопада – День працівників сільського господарства09.11.2020 14:31
9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва02.11.2020 14:31
Віват іменинники!      Архів новин

Урядові портали

 

Протокол 14 позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Борщівській районній державній адміністрації від 01.06.2020 року - 03.06.2020 08:56

 

БОРЩІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

МІСЦЕВА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ

ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ПРИ БОРЩІВСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

вул. Шевченка, 20а, м. Борщів, Тернопільська область, 48702, тел.2-13-78, 2-15-38, факс 2-11-78

E-mail: 43498984@mail.gov.uaКод ЄДРПОУ 43498984

ПРОТОКОЛ № 14

позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Борщівській районній державній адміністрації

від 01 червня  2020 року

м. Борщів

 

Юрій

ГУЦУЛ

 

голови  районної державної адміністрації, голова комісії

 

 

Тетяна

СЕМКІВ

 

головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, архітектури, оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами районної державної адміністрації, секретар комісії

 

 

 

 

 

 

 

У засіданні взяли участь:

 

заступники голови комісії, члени місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при районній державній адміністрації (список додається)

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

        1.Про послаблення протиепідемічних заходів, спричинених коронавірусомSARS-СоV-2 на території Борщівського району (доповідачі: Катерина НИКОРЧУК  завідувач Борщівського міжрайонного відділу ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України», Віктор ГЛАДКИЙ - директор КНП «Борщівська районна лікарня», Оксана ШЕТЕЛИНЕЦЬ- начальник Борщівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Тернопільській області)

2. Про стан утримання джерел зовнішнього протипожежного водопостачання та організацію облаштування природних водоймищ під'їздами з твердим покриттям, пірсами, приймальними колодязями для збору води в населених пунктах району(доповідач: Тарас РОГОЗА- начальник Борщівського районного відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у   Тернопільській області).

 

3. Про стан  запобігання виникненню надзвичайних ситуацій   та нещасних випадків пов’язаних із утопленням людей на водних об’єктах на території району (доповідач: Тарас РОГОЗА-  начальник Борщівського районного відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у   Тернопільській області ).

 

4.Про надання дозволу на проведення медичних оглядів позаштатними військово-лікарськими комісіями всіх рівнів по огляду призовників (доповідач: Богдан ВЕРБІЦЬКИЙ– військовий комісар Борщівського району військового комісаріату)

 

1.  СЛУХАЛИ:

 

Катерина НИКОРЧУК - охарактеризувала  стан в районіепідемічноїситуації, спричиненоїкоронавірусною хворобою COVID-19.

 

Віктор ГЛАДКИЙ- інформував про роботу закладівохорониздоров’я з лікуванняхворих у медичних закладах району на коронавірусну хворобу COVID-19.

 

Оксана ШЕТЕЛИНЕЦЬ - доповіла про здійснення управлінням контролю за дотриманням протиепідемічних заходів на території району та роботу ринків в умовах карантину.

 

 

 

ВИРІШИЛИ:

 

1. Інформацію про стан епідемічної ситуації, спричиненої гострою респіраторною хворобою СОУШ-19 у Борщівському районі, та наявність ознак для послаблення протиепідемічних заходів, взяти до відома.

 

2.  З урахуванням оцінки епідемічної ситуації та наявності ознак для послаблення протиепідемічних заходів, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392 „Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОУГО-19, спричиненої коронавірусомSARS-СоV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів”:

послабити протиепідемічні заходи на території району, асаме:

дозволити з 1 червня 2020 року пасажирські перевезення на приміських, міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області (внутрішньообласні).

3. Продовжити карантин у закладах професійної (професійно-технічної), фахової, передвищої і вищої освіти району до 22 червня 2020 року та здійснення освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання до повного відновлення звичного режиму роботи, окрім учнів та студентів останнього року навчання зазначених закладів освіти.

4. З 1 червня 2020 року відновити з дотриманням усіма учасниками освітнього процесу вимог щодо протиепідемічного захисту:

відвідування занять у випускних групах не більше ніж 10 осіб у закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти району; проведення професійно-практичної підготовки та державної кваліфікаційної атестації (іспитів) у закладах професійної (професійно- технічної) освіти, підготовчих заходів до практичної підготовки на виробництві, лабораторних робіт та тренажерних занять;

 атестацію здобувачів фахової передвищої освіти району й відповідних підготовчих заходів;

 отримання документів про професійну (професійно-технічну), фахову передвищу освіти;

Відновлення освітнього процесу стосується всіх закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти району.

 

           5.Міській, селищним та сільським радам з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19:

 

               забезпечити виконання вимог постанови Кабінет      у Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392 „Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби CIVID-19, спричиненої коронавірусомSARS-СоV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів”;

               розглянути на засіданнях комісій з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій питання про стан епідемічної ситуації, спричиненої гострою респіраторною хворобою COVID-19, та послаблення протиепідемічних заходів;

               організувати роботу робочих груп із залученням представників відповідних рад, Держпродспоживслужби та Національної поліції з метою контролю за забезпеченням виконання вимог постанов Головного державного санітарного лікаря України стосовно Тимчасових рекомендацій по організації протиепідемічних заходів на період карантину, здійснювати комісійні перевірки на агропродовольчих ринках, автотранспортних підприємствах, що здійснюють пасажирські перевезення, автовокзалах та автостанціях, залізничних вокзалах та станціях, закладах дошкільної освіти, салонах краси і перукарнях, закладах торгівлі, громадського харчування та інших.

6.          Відділу житлово-комунального господарства, архітектури, оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації, Борщівському відділенню поліції Чортківського відділу поліції Головного управління національної поліції в Тернопільській областізабезпечити доведення до відома перевізників та керівників автостанцій постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 23 „Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організаціїпротиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби СOVID-19”.

Автомобільним перевізникам та керівникам автостанцій забезпечити дотримання вищевказаних рекомендацій щодо протиепідемічних заходів при перевезенні пасажирів автомобільним транспортом наперіод карантину, невідкладно про що проінформувати районну державну адміністрацію до 03 червня 2020 року.

7.     Відкласти до 5 червня 2020 року проведення планових медичних оглядів.

8.     Про стан виконання рішення місцевої комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при районній державній адміністрації міському та селищним головам,Борщівському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби у Тернопільській області інформувати відділ житлово-комунального господарства, архітектури, оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації до 3 червня 2020 року.

 

2.          СЛУХАЛИ

 

Про стан утримання джерел зовнішнього протипожежного водопостачання та організацію облаштування природних водоймищ під'їздами з твердим покриттям, пірсами, приймальними колодязями для збору води в населених пунктах району

 

Тарас РОГОЗА – доповів про стан протипожежного водопостачання на території району, звернув увагу на критичний стан з утримання джерел зовнішнього протипожежного водопостачання на території окремих населених пунктів.

 

ВИРІШИЛИ:

 

1. Виконавчим комітетам об’єднаних територіальних громад провести засідання комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участю юридичних осіб, яким на праві власності або іншого речового права належать джерела зовнішнього протипожежного водопостачання, на яких розглянути питання щодо утримання джерел протипожежного водопостачання відповідно до вимог наказу Міністерства внутрішніх справ України від 15.06.2015 № 696„Про затвердження Інструкції про порядок утримання, обліку та перевірки технічного стану джерел зовнішнього протипожежного водопостачання” зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 03.07.2015 за № 780/27225.

Термін виконання: до 20 червня 2020 року

 

2.Борщівському районному відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у   Тернопільській областіздійснювати постійний контроль за утримуванням джерел зовнішнього протипожежного водопостачання, за результатами проведеної роботи інформувати відділ житлово-комунального господарства, архітектури, оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації  у встановленому порядку.

 

              

3.СЛУХАЛИ

 

Про стан  запобігання виникненню надзвичайних ситуацій   та нещасних випадків пов’язаних із утопленням людей на водних об’єктах на території району

Тарас РОГОЗА -проаналізував стан безпеки на водних об’єктах у минулому році та з початку 2020 року, вказав на причини загибелі людей на водних об’єктах. Наголосив на вжиття заходів з визначення місць масового відпочинку населення на водних об’єктах та приведення їх у відповідність до вимог чинного законодавства.

 

  ВИРІШИЛИ:

 

1.     Органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування вжити наступних заходів:

 

відповідно до Порядку обліку місць масового відпочинку населення на водних об'єктах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.03.2002 № 264, провести роботу щодо визначення місць масового відпочинку населення на водних об'єктах, особливу увагу звертати на місця традиційного відпочинку (купання) людей на воді;

розглянути на засіданнях комісій з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій питання щодо організації заходів безпеки людей на воді;

забезпечити належну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення через засоби масової інформації щодо необхідності дотримання правил безпеки під час перебування на воді.

2. Борщівській міській раді вжити заходів щодо облаштування місць масового відпочинку людей на водних об'єктах та перед початком купального сезону провести обстеженнядна акваторії пляжу, укласти договір на аварійно-рятувальне обслуговування сертифікованими водолазними підрозділами аварійно-рятувальної служби, що пройшли атестацію відповідно до Порядку атестації аварійно-рятувальних служб і рятувальників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 листопада 2013 р. № 828;

відкриття місць масового відпочину населення на водних об’єктах здійснити при стабілізації епідеміологічної ситуації.

3. У разі систематичного порушення і невиконання правил охорони життя людей на водних об’єктах розглянути питання про розірвання угод з підприємствами, фізичними особами або орендарями, які відповідають за утримання водних об’єктів.

4. При укладанні договорів оренди на водні об'єкти, на яких можливе влаштування місць масового відпочинку населення, зобов’язувати орендарів облаштовувати відповідні місця.

5. Борщівському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби у Тернопільській областізабезпечити проведення лабораторних досліджень води поверхневих водойм у місцях рекреаційного відпочинку населення на воді (пляжах).

6. Про стан виконання рішення місцевої комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при районній державній адміністрації районним державним адміністраціям, органам місцевого самоврядування, Борщівському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби у Тернопільській областіінформувати відділ житлово-комунального господарства, архітектури, оборонної роботи, цивільного захисту населення та взаємодії з правоохоронними органами районної державної адміністрації до 25 червня 2020 року.

 

4. СЛУХАЛИ:

 

Про надання дозволу на проведення медичних оглядів позаштатними військово-лікарськими комісіями всіх рівнів по огляду призовників.

 

Богдан ВЕРБІЦЬКИЙ– звернувся про надання дозволу на проведення медичних оглядів позаштатними військово-лікарськими комісіями усіх рівнів по огляду призовників, що підлягають призову на строкову військову службу, кандидатів на проходження військової служби за контрактом, кандидатів на поступлення у вищі військові навчальні заклади та офіцерів запасу, що призиваються на військову службу по призову

 

ВИРІШИЛИ:

 

Дозволити проведення медичних оглядів позаштатними військово- лікарськими комісіями.

 

 

Голови адміністрації,

голова комісії                                                        Юрій ГУЦУЛ

 

 

 Секретар комісії                                                                                    Тетяна СЕМКІВ


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011