Новини

09.12.2020 09:44
ПОДАЄМО ДЕКЛАРАЦІЇ!!!

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ БОРЩІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ 7 СКЛИКАННЯ07.12.2020 19:05
7 грудня - День місцевого самоврядування13.11.2020 15:54
15 листопада – День працівників сільського господарства09.11.2020 14:31
9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва02.11.2020 14:31
Віват іменинники!      Архів новин

Урядові портали

 

ОГОЛОШЕННЯ про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності щодо майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Борщівського району - 03.02.2020 16:45

ОГОЛОШЕННЯ

про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності щодо майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Борщівського району

Відповідно до рішення районної ради №687 від 31.01.2020 року «Про надання дозволу КНП «Борщівська районна лікарня»Борщівської районної ради Тернопільської області на проведення конкурсу на право оренди нежитлових приміщень площею 15.07 кв.м., 1.0 кв.м., 18.0 кв.м., 12.0 кв.м. за адресою м. Борщів, вул. С.Бандери 108» районна рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для  здійснення незалежної оцінки вартості майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Борщівського району.  

1.Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати з метою надання в оренду. 

2.Назва об’єкта оцінки:

- приміщення площею 15.07 кв.м., що знаходиться на четвертому поверсі поліклінічного відділення лікарні

- приміщення площею 1.0 кв.м., що знаходиться на першому поверсі поліклінічного відділення лікарні

- приміщення площею 18.0 кв.м., що знаходиться на другому поверсі поліклінічного відділення лікарні

- приміщення площею 12.0 кв.м., що знаходиться  в головному корпусі лікарні

3.Місцезнаходження об’єкта оцінки: м.Борщів, вул. Степана Бандери 108

 

Претенденти подають до виконавчого апарату Борщівської районної ради конкурсну документацію. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

До підтвердних документів належать:

-     заява на участь у конкурсі за встановленою формою (додаток 2 до Положення);

-     копія установчого документа претендента;

-     копії кваліфікаційних документів оцінювачів,  яких буде залучено до проведення оцінки і підписання висновку про оцінку майна;

-     письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання висновку про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;

-     копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності;

-     інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

            Конкурсна пропозиція претендентів подається у запечатаному конверті і повинна містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, а також терміну їх виконання, якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

            Документи приймаються в кабінеті  № 314 виконавчого  апарату Борщівської районної ради по вул.Шевченка, 20а протягом місця з дня публікації оголошення.              

 

Заступник голови районної ради                                             А.О. Русенко    

 

 

 

 


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011