Новини

09.12.2020 09:44
ПОДАЄМО ДЕКЛАРАЦІЇ!!!

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ БОРЩІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ 7 СКЛИКАННЯ07.12.2020 19:05
7 грудня - День місцевого самоврядування13.11.2020 15:54
15 листопада – День працівників сільського господарства09.11.2020 14:31
9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва02.11.2020 14:31
Віват іменинники!      Архів новин

Урядові портали

 

Конкурс на зайняття вакантної посади медичного директора комунального некомерційного підприємства «Борщівська района лікарня» Борщівської районної ради Тернопільської області - 26.11.2019 11:40

Оголошується

конкурс на зайняття вакантної посади медичного директора комунального некомерційного підприємства «Борщівська района лікарня» Борщівської районної ради Тернопільської області

Правові підстави проведення конкурсу:

Статут Комунального некомерційного підприємства «Борщівська районна лікарня» Борщівської районної ради Тернопільської області, затверджений рішенням Борщівської районної ради Тернопільської області від 01 серпня 2019 року № 601, наказ  від 19 листопада 2019 року № 17-од «Про затвердження складу та положення про конкурсну комісію комунального некомерційного підприємства «Борщівська районна лікарня» на заміщення вакантної посади медичного директора».

КНП «Борщівська районна  лікарня» повідомляє про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади медичного директора комунального некомерційного підприємства «Борщівська районна лікарня».

Найменування: Комунальне некомерційне підприємство «Борщівська районна лікарня»Борщівської районної ради Тернопільської області.

Основні напрямки діяльності: Основні напрямки діяльності підприємства та структура закладу визначені Статутом.

Юридичне та фактичне місце знаходження: вул. С.Бандери,108, м.Борщів,Тернопільська область, 48702

 

Вимоги до претендента та конкурсної пропозиції на підставі наказу МОЗ України № 1977 від 31.10.2018 року:

Вища освіта ІІ рівня (спеціаліст, магістр) та спеціальністю галузі знань «Охорона здоров’я» з спеціалізацією з «Організації і управління охороною здоров’я».

Стаж роботи: не менше 5-и років стажу за основною (лікарською) спеціальністю, вільне володіння державною мовою ,технологіями інформаційного забезпечення управління та сучасними  засобами  комунікацій та зв'язку.

Перелік документів, що подаються претендентом для участі у конкурсі:

1) копія паспорта громадянина України;

2) письмова заява про участь у конкурсі для зайняття посади (у довільній формі із зазначенням контактного номера телефону)

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографія;

5) довідка про відсутність судимості;

6) копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам  до посади медичного директора закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

7) конкурсну пропозицію обсягом не більше 8-ми сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;

8) особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатанному вигляді.

За рішенням конкурсної комісії претендент не допускається до участі в конкурсі у разі:

неподання ним необхідних документів;

його невідповідності встановленим комісією вимогам до претендентів та конкурсних пропозицій;

наявності у претендента незнятої або непогашеної в установленому законом порядку судимості, заборони займати відповідні посади або провадити певні види діяльності;

наявності судового рішення, яке набрало законної сили, за яким претендент визнаний винним у  вчиненні корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією.

Документи, подані претендентами для участі у конкурсі, не розглядаються у разі подання їх особисто в останній день строку після закінчення робочого часу.

Строк і місце прийняття документів:

Заяви про участь у конкурсі  приймаються з 09 00 год. 22 листопада 2019 року  до 17 00 год. 05 грудня 2019 року (включно) за адресою: вул. С.Бандери,108, м.Борщів,Тернопільська область, 48702, кабінет головної медичної сестри.

На засіданні конкурсна комісія розглядає документи, подані кандидатами на посаду медичного директора на відповідність кваліфікаційним вимогам та встановленого Порядком переліку.

Результати розгляду невідкладно повідомляються кандидатам телефоном зазначеним в заяві. На наступних засіданнях конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує конкурсні пропозиції. Засідання конкурсної комісії з розгляду документів, поданих кандидатами на посаду медичного директора комунального некомерційного підприємства «Борщівська районна лікарня » Борщівської районної ради Тернопільської області відбудеться 06 грудня 2019 року.

Телефон для довідок: (098) 748 15 13

 


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011