Новини

09.12.2020 09:44
ПОДАЄМО ДЕКЛАРАЦІЇ!!!

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ БОРЩІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ 7 СКЛИКАННЯ07.12.2020 19:05
7 грудня - День місцевого самоврядування13.11.2020 15:54
15 листопада – День працівників сільського господарства09.11.2020 14:31
9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва02.11.2020 14:31
Віват іменинники!      Архів новин

Урядові портали

 

Зверення депутатів обласної ради щодо відновлення фінансування компенсацій за пільговий проїзд - 29.08.2018 16:22

  ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

ДЕСЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ

 

від 9 серпня  2018 року  № 1088

м. Тернопіль

 

Про звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Президента України Порошенка П.О., Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо відновлення фінансування компенсацій за пільговий проїзд окремих категорій громадян, які мають право на пільговий проїзд відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та добровольцям-учасникам антитерористичної операції за рахунок субвенції з Державного бюджету України

 

  Розглянувши пропозиції робочої групи з підготовки  узгодженого проекту рішення  Тернопільської обласної ради ,,Про звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Президента України Порошенка П.О., Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо відновлення фінансування компенсацій за пільговий проїзд окремих категорій громадян, які мають право на пільговий проїзд відповідно до Закону України ,,Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” за рахунок субвенції з Державного бюджету України”, утвореної згідно з розпорядженням голови Тернопільської обласної державної адміністрації і голови Тернопільської обласної ради від 25 липня 2018 року № 565-од/169,  керуючись частиною другою статті 43 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, Тернопільська обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Президента України Порошенка П.О., Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо відновлення фінансування компенсацій за пільговий проїзд окремих категорій громадян, які мають право на пільговий проїзд відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та добровольцям-учасникам антитерористичної операції за рахунок субвенції з Державного бюджету України (додається).

2. Дане рішення і звернення надіслати для розгляду та реагування Президенту України Порошенку П.О., Верховній Раді України та Кабінету Міністрів України.

3. Доручити Тернопільській обласній державній адміністрації:

3.1. Невідкладно провести круглий стіл за участі представників громадських організацій та учасників АТО, місцевих рад об’єднаних територіальних громад і міст обласного значення, районних рад та районних державних адміністрацій,  відповідних структурних підрозділів Тернопільської обласної державної адміністрації, перевізників області щодо узгодження питання фінансування компенсацій за пільговий проїзд окремих категорій громадян, які мають право на такий проїзд відповідно до чинного законодавства України.

3.2. Вивчити питання щодо можливості співфінансування компенсацій за пільговий проїзд окремих категорій громадян, які мають право на такий проїзд відповідно до чинного законодавства України, за рахунок коштів місцевих бюджетів різних рівнів. 

3.3. З метою недопущення зростання соціальної напруги серед ветеранів АТО до моменту врегулювання питання компенсації за пільговий проїзд скоординувати роботу перевізників області щодо забезпечення можливості пільгового проїзду зазначеній категорії громадян  відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

4. Контроль за виконанням рішення доручити постійним комісіям Тернопільської обласної ради з питань бюджету і з питань соціального захисту населення та учасників АТО і членів їх сімей.

Голова Тернопільської обласної ради                                        В.В.ОВЧАРУК

 

Президенту України Порошенку П.О.

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

 

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Тернопільської обласної ради щодо відновлення фінансування компенсацій за пільговий проїзд окремих категорій громадян, які мають право на пільговий проїзд відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та добровольцям-учасникам антитерористичної операції за рахунок субвенції з Державного бюджету України

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 року         № 197 «Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах» затверджено Порядок надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах (далі – Порядок).

Дія Порядку поширюється на окремі категорії осіб, які мають право на пільги з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах.

Вважаємо, що вказаний Порядок призводить до обмеження пільг особам, які відповідно до пункту 7 частини першої статті 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (зокрема учасники бойових дій) мають право на безплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту, автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів незалежно від відстані та місця проживання.

Враховуючи наведене, ми, депутати Тернопільської обласної ради, просимо відновити фінансування компенсації окремим категоріям громадян, які мають право на пільговий проїзд відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та добровольцям-учасникам   антитерористичної операції за рахунок коштів субвенції державного бюджету місцевим бюджетам у безготівковій формі.

Прийнято

09  серпня 2018 року на десятій сесії Тернопільської обласної ради шостого скликання

м. Тернопіль


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011