Новини

09.12.2020 09:44
ПОДАЄМО ДЕКЛАРАЦІЇ!!!

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ БОРЩІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ 7 СКЛИКАННЯ07.12.2020 19:05
7 грудня - День місцевого самоврядування13.11.2020 15:54
15 листопада – День працівників сільського господарства09.11.2020 14:31
9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва02.11.2020 14:31
Віват іменинники!      Архів новин

Урядові портали

 

Країна відзначає свій день народження - 23.08.2017 08:56

Шановні краяни!

    Від імені депутатського корпусу Борщівщини та виконавчого апарату районної ради щиро вітаю вас з найголовнішими святами ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­нашої держави - Днем Державного прапора та Днем незалежності України !

    На вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України, Президент України установив відзначати щорічно, 23 серпня, День Державного прапора України.

    З проголошенням незалежної України національні символи – гімн, прапор і герб -стали атрибутами самостійності і суверенітету держави, та з ухваленням Конституції України в 1996 році набули конституційного статусу.В усі віки і в усіх народів державний прапор був однією з найвищих і шанованіших святинь. Прапор символізував єдність земель;  сконсолідовував міста і краї в державу, а духовно й історично близькі етноси – в націю. Під прапором воїни вирушали в похід, з прапором виступали на захист своєї батьківщини, він символізував стабільність держави й урочистість  подій, свят та ритуалів. І сьогодні, звільняючи українські землі від терористів і загарбників українські воїни встановлюють Державний стяг на вищій точці у кожному звільненому населеному пункті, тим самим засвідчують, що Українська держава єдина. Вона була, є і буде!

День Незалежності – це не просто день народження держави. Це свято пам’яті про багато поколінь наших предків, що творили історію і боролися за державність. Нам, їхнім нащадкам, випало на долю жити в соборній суверенній Україні. Свято своєї незалежності наша країна  вже не перший рік  зустрічає  повідомленнями про втрати на війні, яка точиться на сході України забирає життя мирних жителів та воїнів, які відстоюють у жорстоких боях  суверенітет і територіальну цілісність Держави.

Ми усі уболіваємо за долю України і віримо, що перемога буде за нами. Ми стоїмо на порозі великих змін, як у країні так і у наших серцях. 26 років для держави – це надто малий термін для становлення.Попереду - велика і клопітка праця. Адже щасливе прийдешнє втілюється не лише у розвитку демократичних інституцій держави, але і у повсякденному творенні її людей, у плеканні врожаїв, які збирають наші хлібороби, успішному навчанні дітей, спокійній і захищеній старості батьків.

Щиро вітаю  усіх жителів району та гостей Борщівщини з визначними державними святами. Бажаю вам миру, доброго здоров’я, довгих і плідних років життя, щастя і добробуту в оселях,  віри в завтрашній день.  Слава Україні!

                                                                                                 З повагою заступник голови районної ради

Андрій Русенко


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011