Новини

09.12.2020 09:44
ПОДАЄМО ДЕКЛАРАЦІЇ!!!

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ БОРЩІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ 7 СКЛИКАННЯ07.12.2020 19:05
7 грудня - День місцевого самоврядування13.11.2020 15:54
15 листопада – День працівників сільського господарства09.11.2020 14:31
9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва02.11.2020 14:31
Віват іменинники!      Архів новин

Урядові портали

 

Борщів’яни мають гарні перспективи співпраці - 30.05.2017 09:33

Голова райдержадміністрації Людмила Юзьків очолювала делегацію Борщівського району, яка взяла участь у роботі Міжнародного інвестиційного форуму, що минулого тижня відбувався у Тернополі.

До складу делегації увійшли  Андрій Русенко, заступник голови районної ради, Олександра Ставрук, начальник відділу економічного розвитку та торгівлі РДА, Андрій Сакалюк, підприємець, Ігор Балафін, генеральний директор ТОВ «Кнауф Гіпс Скала», Михайло Гументик, директор НВЦ «Біоенергія», Галина Огородник, голова Більче-Золотецької ОТГ, Марія Скаляк, сільський голова Гермаківки.В роботі форуму взяв участь депутат обласної ради Володимир Іванишин.

       Форум було присвячено обміну  практиками, методиками та інструментами як для залучення інвестицій, так і для ведення бізнесу. З доповідями виступали провідні експерти-практики, аналітики, успішні підприємці, представники консалтингових компаній, банківських установ, міжнародних інституцій.

Окрім того, відбулася презентація обласного конкурсу «7 чудес Тернопілля». Серед нагороджених була Борщівська районна державна адміністрація за об’єкти «Дністровський каньйон» та «Печера Вертеба» (за останній отримав нагороду і Борщівський обласний краєзнавчий музей).

Гарне та логічне продовження форум отримав учора: на Борщівщині перебував Надзвичайний та Повноважний Посол Норвегії в Україні  Уле Теріє Горпестад з супроводжуючими особами, представник ділових кіл Норвегії Богдан Радейко. На базі науково-технічного центру «Біоенергія», який очолює науковець, дослідник Михайло Гументик відбувся семінар, під час якого було представлено Проект впровадження відновлювальних джерел енергії. Його буде реалізовано за сприяння Міжнародного фонду «Енержі фарм» з Норвегії (Ерік Гуле). До реалізації проекту долучаються Борщівський агротехколедж, Борщівська територіальна громада.

      Про напрацювання НВЦ  «Біоенергія» зробив відеопрезентацію її керівник Михайло Гументик. Про проблеми енергозбереження, впровадження новинок науки, раціональне використання земель, державницький підхід до альтернативних джерел енергії, впровадження досягнень у практичну площину в закладах Борщівщини  йшлося у виступах Віктора Овчарука, голови Тернопільської обласної ради, Івана Крисака, першого заступника голови Тернопільської ОДА,  Богдана Радейка, Андрія Русенка, заступника голови районної ради, Людмили Юзьків, голови РДА, Івана Кобилянського, голови Борщівської ОТГ, Олега Барни, народного депутата України, пана Уле Теріє Горпестада. Присутні оглянули ділянки, де вирощують місконтус гігантський, просо прутоподібне, ознайомилися з процесом виробництва щепи, роботою котлів, в яких використовують біомасу. Гості також побували у коледжі, де із задоволенням ознайомилися з навчально-матеріальною базою закладу, музеєм, спілкувалися з  керівництвом та викладачами.


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011