Новини

09.12.2020 09:44
ПОДАЄМО ДЕКЛАРАЦІЇ!!!

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ БОРЩІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ 7 СКЛИКАННЯ07.12.2020 19:05
7 грудня - День місцевого самоврядування13.11.2020 15:54
15 листопада – День працівників сільського господарства09.11.2020 14:31
9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва02.11.2020 14:31
Віват іменинники!      Архів новин

Урядові портали

 

Відбулася сесія районної ради - 15.03.2017 10:44

    Учора, 14 березня, відбулася шістнадцята сесія районної ради, яку вів заступник голови районної ради Андрій Русенко. Завчасно відбулися засідання депутатських комісій, напередодні сесії відбулося засідання президії ради, під час якого було обговорено питання порядку денного, його узгодження та ознайомлення з проектами рішень (усі матеріали заздалегідь були оприлюднені на сайті районної ради). Члени президії погодили включення до порядку денного сесії 34 питань.

      На початку сесії були зареєстровані 28 депутатів.  Орест Ярема запропонував внести до порядку денного питання обрання голови районної ради,  Андрій Русенко – Програму пільгового перевезення пасажирів. Присутні схвалили пропозиції. Першим  розглянули звернення до Президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів щодо підтримки торгівельної блокади. Депутати  довший час потратили на внесення правок, пропозицій, хоч  у кінцевому результаті проголосували текст звернення, який власне подав Володимир Яблонька.

      Для виборів голови районної ради були зареєстровані дві кандидатури – Петра Малинника (вже вдруге) та Андрія Русенка. Жоден з них не набрав потрібної кількості голосів. Після процедури голосування депутати почали розгляд  питань порядку денного.  Про витрачання коштів резервного фонду районного бюджету за 2016 рік доповів начальник фінуправління РДА Іван Щербанюк  Депутати затвердили цей звіт. Голова РДА Людмила Юзьків прозвітувала про здійснення райдержадміністрацією делегованих повноважень, а також інформувала про виконання Програми соціально-економічного та культурного  розвитку за 2016 рік та представила ідентичну програму на 2017 рік. Депутати розглянули ще ряд комплексних програм та затвердили їх. В обговоренні взяли участь депутати: обласної ради – Андрій Ратушняк, Орест Ярема, Марія Дутка, Михайло Герасимів, Іван Чепесюк, Ігор Мамчур, Андрій Данилевич. Депутати внесли та затвердили зміни до районного бюджету на 2017 рік, розглянули ще ряд питань, з яких ухвалили відповідні рішення у режимі поіменного голосування. Після кількагодинної роботи, ряд депутатів залишили сесійну залу, тому головуючий на сесії змушений був закрити сесію, оскільки не було кворуму.


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011