Новини

09.12.2020 09:44
ПОДАЄМО ДЕКЛАРАЦІЇ!!!

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ БОРЩІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ 7 СКЛИКАННЯ07.12.2020 19:05
7 грудня - День місцевого самоврядування13.11.2020 15:54
15 листопада – День працівників сільського господарства09.11.2020 14:31
9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва02.11.2020 14:31
Віват іменинники!      Архів новин

Урядові портали

 

Робоча поїздка - 12.10.2016 15:22

      Голова районної ради Іван Кобилянський, його заступник по виконавчому апарату Павло Андрушків, депутат районної ради Петро Малинник побували у Мушкатівці на виїзному прийомі громадян. Завідувач дитсадка  «Усмішка» Уляна Рожук відзначила спільну роботу сільради, членів виконкому, районного депутата та батьківської громадськості щодо поліпшення умов перебування дітей у закладі. Тут тепло, затишно, є всі умови для розвитку дітей. Щомісячно на харчування сільська рада  виділяє понад 5 тисяч грн., є також батьківська плата. Проте, назріла потреба розширити  заклад, бо до садочка ще просять прийняти понад 20 дітей. Це головна проблема колективу.

    У ФАПі розповіли про те, що готуються до обласної акредитації, нагальні потреби закладу – заміну водяного насоса, необхідність встановлення енергозберігаючих вікон. Заклад має медикаменти для невідкладної допомоги.

      Про організацію навчального процесу, матеріальну базу, забезпеченість підручниками голові районної ради розповіли директор школи Олег Юрків, педагоги. Голова  ради акцентував на дотриманні температурного режиму, цікавився харчуванням учнів, рекомендував замінити ряд вікон,  подбати про спортивний інвентар тощо. Як зазначили у сільській раді, власних надходжень вистачить на зарплату, проплату енергоносіїв. Поліпшили ігровий майданчик біля садочка, у селі встановили вуличне освітлення за сприяння  депутата райради.  Зараз до них мешканці найчастіше звертаються за довідками для оформлення субсидій. Тут переконані, що будь-які справи можна вирішити, якщо є згода у громаді. Головне, щоб у державі був мир.

 


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011