Новини

09.12.2020 09:44
ПОДАЄМО ДЕКЛАРАЦІЇ!!!

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ БОРЩІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ 7 СКЛИКАННЯ07.12.2020 19:05
7 грудня - День місцевого самоврядування13.11.2020 15:54
15 листопада – День працівників сільського господарства09.11.2020 14:31
9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва02.11.2020 14:31
Віват іменинники!      Архів новин

Урядові портали

 

ДФС України інформує - 23.09.2016 14:58

Особа, яка реалізує пальне, не включає до об’єкту оподаткування акцизним податком обсяг використаного для власного споживання та втраченого пального

Особа, яка реалізує пальне, є платником акцизного податку.

Згідно з п.п. 213.1.12 п. 213.1 ст. 213 Податкового кодексу України об’єктом оподаткування акцизним податком є операції з реалізації будь-яких обсягів пального понад обсяги, що:

- отримані від інших платників акцизного податку, що підтверджені зареєстрованими акцизними накладними в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН);

- ввезені (імпортовані) на митну територію України, що засвідчені належно оформленою митною декларацією;

- вироблені в Україні, реалізація яких є об’єктом оподаткування відповідно до п.п. 213.1.1 п. 213.1 ст. 213 Податкового кодексу України, що підтверджені зареєстрованими акцизними накладними в ЄРАН.

Абзацом другим п.п. 14.1.212 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України визначено, що реалізація пального для цілей розд. VI Податкового кодексу України – будь-які операції з передачі (відпуску, відвантаження) пального на митній території України на підставі договорів купівлі-продажу, міни, поставки, дарування, комісії, доручення (в тому числі передача на комісійну/довірчу реалізацію), поруки, інших господарських та цивільно-правових договорів або за рішенням суду, іншого компетентного державного органу чи органу місцевого самоврядування за плату (компенсацію) або без такої, які передбачають перехід права власності або права розпорядження, а також передачу (відпуск, відвантаження) пального на підставі договорів про виробництво із сировини замовника. Не вважаються реалізацією пального операції з передачі (відпуску, відвантаження) пального на митній території України на підставі договорів зберігання.

Отже, особа, яка реалізує пальне, не включає до об’єкту оподаткування акцизним податком обсяг використаного для власного споживання та втраченого (внаслідок аварії, пожежі, повені, інших форс-мажорних обставин, про що складено відповідний акт) пального.

Детальніше з цим та іншими роз’ясненнями можна ознайомитися у загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі (веб-портал ДФС, вкладинка «Інформаційно-довідковий ресурс», дане роз’яснення у категорії 116.02).

Відділ організації роботи

Головного управління ДФС у Тернопільській області

 

Змінено ставки експортного мита на брухт чорних металів

Днями набрав чинності Закон України від 12.07.2016 року №1455-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо зменшення дефіциту брухту чорних металів на внутрішньому ринку» (далі – Закон).

Даним документом, зокрема, визначено, що тимчасово, строком на один календарний рік з дня набрання чинності цим Законом, ставка вивізного (експортного) мита на відходи та брухт чорних металів, становитиме 30 євро за 1 тонну.

Відділ організації роботи

Головного управління ДФС у Тернопільській області

 

Порядок заповнення податкової декларації платника єдиного податку ІІІ групи – юридичної особи при виявленні помилок

При виправленні помилок у декларації платника єдиного податку III групи (юридичної особи) передбачено наступне заповнення:

- у рядку 11 зазначається сума єдиного податку за даними раніше поданої декларації, що уточнюється;

- у рядку 12 – уточнена сума податкових зобов’язань за квартал податкового періоду, у якому виявлена помилка;

- у рядку 13 – сума єдиного податку, яка збільшує податкове зобов’язання у зв’язку з виправленням помилки (рядок 12 - рядок 11 декларації);

- у рядку 14 – сума єдиного податку, яка зменшує податкове зобов’язання у зв’язку з виправленням помилки. Зазначається додатне значення розрахунку: рядок 11 - рядок 12 декларації;

У рядках 15, 16 та 17 відображають штрафи та пеню.

Якщо виправлення помилок за I квартал 2016 року здійснюється підприємством шляхом відображення уточнюючих показників у розділі IV звітної декларації за I півріччя 2016 року, яка заповнюється наростаючим підсумком, та сума доходів, отримана підприємством за I півріччя 2016 року, є правильною (з урахуванням виправлення помилок), то у рядку 9 декларації відображається сума єдиного податку за I квартал 2016 року з урахуванням виправлення помилки.

У разі виправлення помилок у складі декларації за будь-який наступний податковий період, протягом якого такі помилки були самостійно виявлені, в інтегрованій картці такого платника податку (IКПП) відображатимуться рядки 10, 13, 14, 15, 16, 17 декларації.

Відділ організації роботи

Головного управління ДФС у Тернопільській області

 


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011