Новини

09.12.2020 09:44
ПОДАЄМО ДЕКЛАРАЦІЇ!!!

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ БОРЩІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ 7 СКЛИКАННЯ07.12.2020 19:05
7 грудня - День місцевого самоврядування13.11.2020 15:54
15 листопада – День працівників сільського господарства09.11.2020 14:31
9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва02.11.2020 14:31
Віват іменинники!      Архів новин

Урядові портали

 

Відбулась розширена нарада при голові РДА - 30.08.2016 15:48

      Під керівництвом голови райдержадміністрації Людмили Юзьків, за участю заступника голови райдержадміністрації Миколи Будзінського, голови районної ради Івана Кобилянського, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації відбулась нарада за підсумками  роботи виконавчих структур за останній період  та розгляд планування діяльності на  найближчий час.

Розпочинаючи нараду, голова райдержадміністрації звернула  увагу  на ряд основних та важливих питань, серед яких: виконання планового завдання з відбору на військову службу за контрактом;  підсумки жнивної компанії та забезпечення повної виплати орендної плати; стан використання коштів місцевими бюджетами на реалізацію проектів і програм регіонального розвитку; надання всебічної допомоги сім’ям наших захисників; належна організація та підготовка до проведення в районі фольклорно-мистецького фестивалю «Борщівська вишиванка».Також під час наради обговорювались питання бюджету, участь у святі Першого дзвоника  у школах району та об’єднаних територіальних громадах, соціального захисту ветеранів, учасників АТО, медичного забезпечення та багато інших актуальних питань. Після закінчення наради голова райдержадміністрації наголосила всім присутнім на дотриманні трудової дисципліни в робочий час та  висловила сподівання на подальшу злагоджену роботу. Голова районної ради Іван Кобилянський звернув увагу на акумулювання  зусиль різних структур та підприємців щодо приведення у повний порядок закладів, прилеглих територій. Варто було б, зважаючи на те, що почнеться навчання, провести загальноміську толоку.

          Голова районної ради провів нараду з працівниками виконавчого апарату ради, під час якої порушив питання щодо виконання плану роботи, опрацювання проблем, які будуть винесені на обговорення чергової сесії. Голова дав ряд конкретних доручень заступнику керівника виконавчого апарату та працівникам відділу комунального майна щодо впорядкування адмінбудівлі та ремонту ПРУ.


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011