Новини

09.12.2020 09:44
ПОДАЄМО ДЕКЛАРАЦІЇ!!!

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ БОРЩІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ 7 СКЛИКАННЯ07.12.2020 19:05
7 грудня - День місцевого самоврядування13.11.2020 15:54
15 листопада – День працівників сільського господарства09.11.2020 14:31
9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва02.11.2020 14:31
Віват іменинники!      Архів новин

Урядові портали

 

Голова ОДА цікавився станом справ на Борщівщині - 22.08.2016 09:02

       Минула п’ятниця видалася досить напруженною та насиченою: впродовж дня у районі з робочою поїздкою перебував  голова облдержадміністрації Степан Барна. Найперше, керівник області ознайомився з кількома проектами, реалізація яких здійснюватиметься за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетом на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Як це вже втілюється на практиці голова ОДА побачив у Озерянах. Тут спільно з головою районної ради Іваном Кобилянським, головою райдержадміністрації Людмилою Юзьків,  її першим заступником Володимиром Шашкіним, заступником начальника управління охорони здоров’я  облдержадміністрації Лідією Чайківською оглянули приміщення місцевої амбулаторії загальної практики – сімейної медицини. Голова Озерянської територіальної об’єднаної громади Василь Урсуляк інформував про стан справ в громаді, фінансування на розвиток соціальної сфери громади. Амбулаторія обслуговує понад 2500 осіб. Нині у закладі взялися активно за капітальний ремонт, що дасть змогу суттєво підвищити якість обслуговування пацієнтів. Опісля керівники області та району зустрілись з колективом Озерянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Директор ЗОШ Марія Афанасьєва ознайомила з проведенням капітального ремонту в школі, реконструкції їдальні ( яка ще триває) та підготовку до нового навчального року.

 Пізніше голова облдержадміністрації Степан Барна, голови районних: держадміністрації - Людмила Юзьків, ради - Іван Кобилянський, заступник голови  райдержадміністрації Микола Будзінський, заступник начальника управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації Лідія Чайківська взяли участь в урочистому відкритті травматологічного відділення Борщівської центральної районної комунальної лікарні. Тут роботи з оновлення приміщення та переоснащення тривали не один рік, до доброї справи долучилися працівники лікарні, працювали фахівці-будівельники, акумулювали кошти районного бюджету та спонсорів. Священники освятили приміщення. Керівники перерізали урочисту стрічку. Мед персонал та всі бажаючі оглянули осучаснене приміщення.

В ході перебування в Борщівському районі голова облдержадміністрації Степан Барна спільно з головами райдержадміністрації Людмилою Юзьків та райради Іваном Кобилянським зустрілись із в.о. міського голови, секретарем міської ради Галиною Ковбель. Під час зустрічі йшлося про реалізацію проекту з будівництва системи водопостачання масиву індивідуальної забудови в Борщеві по вул.Підлісна, Незалежності, Сковороди, Тичини за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

 Того ж дня очільник області мав зустріч з головами Мельнице-Подільської та Скала-Подільської територіальних об’єднаних громад. Йшлося про співпрацю їх з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування Борщівського району щодо активнішого соціально-економічного розвитку громад.


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011