Новини

09.12.2020 09:44
ПОДАЄМО ДЕКЛАРАЦІЇ!!!

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ БОРЩІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ 7 СКЛИКАННЯ07.12.2020 19:05
7 грудня - День місцевого самоврядування13.11.2020 15:54
15 листопада – День працівників сільського господарства09.11.2020 14:31
9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва02.11.2020 14:31
Віват іменинники!      Архів новин

Урядові портали

 

Виїзний прийом громадян - 14.07.2016 15:26

      Сьогодні голова районної ради Іван Кобилянський здійснював виїзний прийом громадян у Більчі-Золотому та Глибочку.
      У Більчі-Золотому голова ради цікавився готовністю закладів, установ соціально-культурного призначення до роботи у зимово-осінній період, здійсненням благоустрою.  У школі про хід ремонту доповіла директор школи Лілія Козак. Вона порушила проблему негайного поновлення покриття даху спортивного залу, наголосивши при цьому, що за 2-3 тижні школа повністю буде упорядкована і готова до початку навчального року. Коштами сільської ради, силами батьків чимало зроблено у місцевому дошкільному закладі «Веселка». Без шкоди освітньо-виховному процесу тут продовжують заміну вікон на сучасні, білять, фарбують  стіни. Як зазначили працівники закладуу розмові з головою районної ради, вони сподіваються, що найближчим часом запрацює модульна газова котельня, яку підключать. Нема проблем з водою, постачанням продуктів. Є достатньо дітей, але не можуть усіх прийняти, бо замало приміщень. На 2 поверсі треба чимало зробити, однак зараз відсутні кошти. Головне, що оновлено систему опалення і садочок зможе працювати взимку.  Про буденні клопоти лікарської амбулаторії вела мову  її головний лікар Алла Пудяк ( тут саме  проходили медогляд школярі). Наталія Магала, секретар ради, розповіла про питання, які нині у полі зору депутатів, членів виконкому. Ряд проблем фінансово вирішує рада, є допомога підприємців.

       У Глибочку сільська голова Любов Плевачук окреслила коло питань, які вона включила до передвиборної програми та які вдалося вирішити разом з депутатами та громадою. Нещодавно відкрили дитячий майданчик, упорядкували галявину та прибережну полосу потока у центрі села, на завершенні – ремонт адмінбудівлі, потім скерують сили та фінанси на ФАП… Громада нині зайнята ремонтом храму. На усі справи потрібні кошти, але набагато важливіше, коли у громаді злагода та порозуміння. Більшого порозуміння хотілось би від орендарів, підприємців, бо це – успіх соціальних справ, робочі місця, надходження до бюджету тощо.

        З головою районної ради на виїзному прийомі були заступник керівника виконавчого апарату ради Павло Андрушків, начальник юридичного відділу апарату Сергій Шуварівський, методист райметодкабінету Віра  Воробець.


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011