Новини

09.12.2020 09:44
ПОДАЄМО ДЕКЛАРАЦІЇ!!!

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ БОРЩІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ 7 СКЛИКАННЯ07.12.2020 19:05
7 грудня - День місцевого самоврядування13.11.2020 15:54
15 листопада – День працівників сільського господарства09.11.2020 14:31
9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва02.11.2020 14:31
Віват іменинники!      Архів новин

Урядові портали

 

Привітали з ювілеєм народний аматорський хор районної лікарні - 10.06.2016 15:48

Голова районної ради Іван Кобилянський разом з головою райдержадміністрації Людмилою Юзьків, взяли участь в урочистій Академії з нагоди 60-річчя народного аматорського хору Борщівської ЦРКЛ. Керівники району привітали всіх присутніх та учасників хору з таким прекрасним ювілеєм, ветеранам вручили Грамоти за вагомий внесок у розвиток української культури, збереження та відродження її національних і духовних надбань та з нагоди 60-річного заснування народного аматорського хору Борщівської центральної районної комунальної лікарні.
Іван Кобилянський, голова районної ради відзначив, що сьогодні всі ми завдячуємо саме ветеранам хору, людям, які своїмставленням, невгасимою любов’ю до прекрасного збудувати та зберегли хоровий колектив, були безкорисливими носіями українського пісенного мистецтва, незважаючи на часи перебудови, реформ, економічних криз.
Перед запрошеними на урочистості ветеранами хору,  його учасниками , працівниками лікарні і представниками районної влади виступили художній керівник Степан Дем’янишин, головний лікар Олег Прокопович, голова профспілкового комітету Михайло Греськів, ветеран та нині учасник хору Богдан Гуцалюк, колишні головні лікарі Іван Лук’яник та Іван Невістюк, начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Ігор Мамчур, начальник відділу культури райдержадміністрації Ольга Журавінська та методист районного будинку культури Марія Храпчинська.
У своїх виступах згадали часи заснування хору; зміну художніх керівників; головних лікарів; виступи на сцені РБК; здобуття право представляти Тернопільську область на головній сцені держави в Національному Палаці мистецтв «Україна»; отримання звання «Самодіяльний народний хоровий колектив народного співу Борщівської центральної районної лікарні Тернопільської області»; тури по Україні та за кордоном, де професійні знавці мистецтва гідно оцінювали високий художній рівень хорового колективу, нагородивши його неодноразово званням лауреата, присвоївши перші місця і «Гран-прі» на різних пісенних конкурсах та ін.
Запаливши свічу, хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять хористів, які в розквіті сил, через хворобу, чи під тягарем віку відійшли у вічність.
Про деякі історичні сторінки було відзеркалено у спогадах присутніх ветеранів хору, нині пенсіонерів медичного закладу, зачитано лист з вітанням Стефи Збитнюк. Цікавим виявився перегляд слайдів та відеозаписів про окремі моменти минулого хорового колективу.
Варто зазначити і про плідну співпрацю народного аматорського хору з викладачами Більче-Золотецької школи естетичного виховання і шанувальниками пісні с.Більче-Золоте, народного ансамблю «Більчанки», їхні голоси органічно вплелися в пісенну гармонію хору, прикрасили і збагатили творчий репертуар колективу. Також хор творчо співпрацював з кращими вокалістами Борщівщини: Марією Кашуб’як, Марією та Богданом Храпчинськими. Багаторічний музичний супровід колективу здійснював Василь Захарчук. В складі хору виступали і люди, які не працювали в лікарні, але є великими шанувальниками пісні, це Ігор Михальчук, Іван Добрянський, Ярослав Костюк, Микола Твориш.
Учасників хору нагородили грамотами райдержадміністрації та райради, відділу охорони здоров’я РДА, відділу культури РДА, Борщівської центральної районної комунальної лікарні.
В подарунок присутнім прозвучали кілька пісенних творів, серед яких українська повстанська пісня «Гей, гей, із-за гори військо виступає», українська жартівлива пісня та звичайно Державний Гімн України (музичний супровід Василя Григоришина).
Художнім словом в концертних програмах і голосом сьогоднішньої Академії були ведучі Іванна Чаплюк та Петро Сорба, які запросили всіх учасників заходу, а також жителів Борщівщини на творчий звіт з нагоди 60-ти річчя з дня заснування народного аматорського хору Борщівської ЦРКЛ. Концерт відбудеться 19 червня 2016 року в актовій залі Палацу студентів Борщівського агротехколеджу о 15.00 год.


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011