Новини

09.12.2020 09:44
ПОДАЄМО ДЕКЛАРАЦІЇ!!!

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ БОРЩІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ 7 СКЛИКАННЯ07.12.2020 19:05
7 грудня - День місцевого самоврядування13.11.2020 15:54
15 листопада – День працівників сільського господарства09.11.2020 14:31
9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва02.11.2020 14:31
Віват іменинники!      Архів новин

Урядові портали

 

Приклад мужності та відваги - 13.04.2016 15:49

У Борщівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім. Р.Андріяшика 12 квітня   відбувся урок Мужності під гаслом «З Надією в серці». Тим самим діти долучились до підтримки української льотчиці - Героя України Надії Савченко. Учні своїми малюнками та віршами висловили підтримку та захоплення героїзмом, витримкою та рішучістю української льотчиці.

Як відомо, Надія Савченко під час війни на сході України 2014 року воювала як доброволець батальйон«Айдар».  Не випадково на урок запросили заступника голови Борщівської районної ради, учасника бойових дій, доброволець батальйону «Айдар» Андрія Русенка, а також його побратимів-айдарівців Миколу Жука та Богдана Юрківа. Серед запрошених були також голова Борщівської районної організації Всеукраїнського Союзу Ветеранів АТО Сергій Гарасюк та учасник АТО Володимир Ожоган. Божого благословення присутнім уділив та прочитав спільну молитву о. Богдан Боднар.

Андрій Русенко подякував дітям та педагогам за підтримку Надії Савченко, відзначив важливість таких заходів для виховання учнівської молоді в дусі патріотизму.

Єдина вина Надії в тому, що вона, як справжній український патріот, дотримувалась восьмої правила Декалогу українського націоналіста: Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації.

- Надія Савченко, котра своєю мужністю та стійкістю привернула увагу усього світу до агресії Росії в Україні, показала яскравий доказ того, "що дух українців не в змозі зламати жодна агресія, - підкреслив Андрій Русенко.

Після уроку бійці АТО відвідали 7-Б клас, у якому зберігається прапор, надісланий дітям бійцями «Айдару» та залишили там свої автографи. Усім небайдужим варто відвідати виставку дитячого малюнка.


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011