Новини

09.12.2020 09:44
ПОДАЄМО ДЕКЛАРАЦІЇ!!!

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ БОРЩІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ 7 СКЛИКАННЯ07.12.2020 19:05
7 грудня - День місцевого самоврядування13.11.2020 15:54
15 листопада – День працівників сільського господарства09.11.2020 14:31
9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва02.11.2020 14:31
Віват іменинники!      Архів новин

Урядові портали

 

Відбулася сесія районної ради - 25.01.2016 11:52

   22 січня відбулася четверта сесія районної ради. Усі питання, включені до порядку денного, були обговорені у постійних комісіях та погоджені на президії районної ради. І хоч депутати підтримали весь порядок денний, сам хід сесії був напруженим і тривалим.

    Про використання розпорядниками бюджетних коштів за 2015 рік прозвітували начальники відділів РДА: культури, туризму та релігій – Ольга Журавінська, освіти – Ростислав Красовський. До них депутати мали чимало запитань. Про використання земель запасу інформувала начальник відділу Держгеокадастру у Борщівському районі Леся Землянська. З цих питань депутати ухвалили відповідні рішення. Одностайно депутати підтримали пропозицію про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік – про участь району у  співфінансуванні двох проектів, кошти на які повинні надійти з урядових програм. Каменем спотикання стало уточнення районного бюджету на 2016 рік, про що інформував начальник фінуправління РДА Іван Щербанюк. Кілька разів депутати поверталися до розгляду цього питання. Головуючий на сесії голова районної ради Іван Кобилянський неодноразово апелював до сесійної зали з проханням вносити конкретні пропозиції – оскільки проект рішення з цього питання, підготовлений райдержадміністрацією, не набирав потрібної кількості голосів. Депутати Орест Ярема, Андрій Данилевич, Іван Чепесюк, Ігор Мамчур, Людмила Юзьків, Петро Малинник, Марія Дутка та інші вносили пропозиції – однак потрібної кількості голосів не набирали. Лише після тривалої дискусії депутати все ж проголосували уточнення до бюджету на 2016 рік щодо фінансування медицини, запропоноване головою комісії з питань фінансів,бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва Петром Малинником.

    З інших питань порядку денного депутати були більш одностайні і ухвалили відповідні рішення. У роботі сесії районної ради взяла участь голова райдержадміністрації Людмила Юзьків.


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011