Новини

09.12.2020 09:44
ПОДАЄМО ДЕКЛАРАЦІЇ!!!

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ БОРЩІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ 7 СКЛИКАННЯ07.12.2020 19:05
7 грудня - День місцевого самоврядування13.11.2020 15:54
15 листопада – День працівників сільського господарства09.11.2020 14:31
9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва02.11.2020 14:31
Віват іменинники!      Архів новин

Урядові портали

 

Відбулася перша сесія районної ради - 26.11.2015 16:39

    

26 листопада закінчила свою роботу перша сесія (друге пленарне засідання) районної ради сьомого скликання. У президії сесії – Іван Кобилянський та Андрій Русенко. Голова районної ради Іван Кобилянський на початку сесії запропонував вшанувати хвилиною мовчання воїнів та мирних мешканців, які загинули на території АТО. Він озвучив перелік питань, внесених на розгляд пленарного засідання – про внесення змін до рішення районної ради від 20.11.2015 року №1 «Про результати голосування та підсумки виборів депутатів Борщівської районної ради, обраних 25 жовтня 2015 року»; про утворення постійних комісій районної ради, затвердження їх складу та обрання голів комісій; про утворення президії районної ради. Також на розгляд сесії було внесено депутатський запит Петра Малинника.

    Голова територіальної виборчої комісії Ігор Крисак повідомив сесію про те, що депутат від ВО «Свобода» Сергій Коцемір склав повноваження. Відповідно до чинного законодавства визнано повноваження депутата Тетяни Іванюк. Депутати проголосували за відповідне рішення.

Головуючий на сесії повідомив, що депутати ради працюватимуть у 6-ти постійних комісіях. Він запропонував головами комісій: з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та підприємництва Петра Малинника; комунальної власності, промисловості та інфраструктури – Ореста Ярему; аграрної політики та природніх ресурсів – Володимира Петровського; освіти, культури, духовності, молодіжної політики, спорту та туризму – Романа Лижника; законності, регламенту, депутатської діяльності та етики – Тетяну Іванюк; охорони здоров’я праці та соціальної політики – Володимира Напастюка; Депутатський корпус підтримав цю пропозицію. Що стосується президії районної ради, то на даний час вона складатиметься з 8-ми осіб – голосуванням це підтримали депутати. Присутні підтримали депутатський запит Петра Малинника. У питанні «Різне» виступили депутати Іван Чепесюк, Орест Ярема, Андрій Данилевич, Марія Дудка, Ігор Мамчур, а також прокурор району Михайло Носовський.

Після закриття пленарного засідання частина депутатів з окремих постійних комісій провели перші засідання.

 

 


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011