Новини

09.11.2018 11:44
Депутати працювали у комісіях09.11.2018 11:39
Подякували за працю09.11.2018 11:34
9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва02.11.2018 12:45
До уваги депутатів районної ради!02.11.2018 12:07
4 листопада - День працівників соціальної сфери      Архів новин

Урядові портали

 

Сесія районної ради - 27.05.2014 16:35

    27 травня відбулася 34 сесія районної ради. Голова постійної депутатської комісії Ігор Чопик озвучив рішення комісії про перелік питань, запропонованих для розгляду на сесії. Від імені комісії він  рекомендував ведення сесії заступнику керівника виконавчого апарату районної ради Галині Гуменюк. Цю пропозицію депутати одностайно підтримали. Ігор Маланюк /фракція ВО «Свобода» /запропонував вшанувати всіх полеглих за долю України хвилиною мовчання. Леся Касараба, секретар Борщівської ТВК, озвучила рішення комісії про визнання повноважень депутата районної ради Володимира Джоса (замість вибулого Петра Гоча). Депутат Роман Сельський запропонував перенести процедуру виборів голови районної ради.

    Однак, ця пропозиція не отримала підтримки. Орест Ярема зняв свою кандидатуру на пост голови райради. Володимир Яловега самовисунувся  на цю посаду. В дебатах виступили депутати Володимир Гищук, Володимир Рубльовський, Михайло Сохацький. Після проведення процедури голосування голова лічильної комісії Ярослав Вороний озвучив результати: з 54 – ох депутатів, що брали участь у голосуванні, лише 29 підтримали цю кандидатуру (потрібно 46). З блоку фінансових питань доповідав начальник райфінуправління Іван Щербанюк. Депутати Іван Чепесюк, Уляна Пасічник, Валерій Ромашенко поставили чіткі запитання, які стосуються поліпшення фінансування, висловили стурбованість щодо належного матеріального забезпечення різних галузей району.

    На пропозицію голови постійної комісії з питань фінансів і бюджету Анастасії Гуски депутати підтримали зміни до бюджету 2014 року, затвердили звіти про використання коштів резервного фонду за 2013 рік і за I-й квартал 2014 року. Депутати затвердили ряд програм, що стосуються підтримки творчих дітей і молоді, оздоровлення і відпочинку дітей, з питань сім’ї. Депутати розглянули ще ряд питань. Однак, частина депутатів залишила сесійну залу і для розгляду ще 10-ти питань не вистачило кворуму. Депутати Уляна Пасічник, Орест Ярема, Володимир Гордієнко вели мову про відповідальність депутатів, про те, що періодично у ЗМІ треба подавати інформацію про те, як депутати працюють на сесії.


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011