Новини

22.11.2019 10:31
Вшанували Героїв Майдану21.11.2019 12:01
Належне оформлення права власності чи користування землею


20.11.2019 16:30
21 листопада – День Гідності та Свободи19.11.2019 08:18
Відбулася відеонарада18.11.2019 12:17
До уваги депутатів районної ради      Архів новин

Урядові портали

 

Громадські слухання щодо районного бюджету - 07.02.2014 08:45

У четвер, 6 лютого, відбулися громадські слухання щодо розгляду районного бюджету на 2014 рік. У сесійній залі зібралися депутати районної ради, члени постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку, місцеві голови, керівники закладів освіти, медицини, дошкільних закладів, культури, соціальної сфери, голови політичних партій, громадськість.

Вступним словом зібрання відкрив голова районної ради Ярослав Роздольський.

Про районний бюджет на 2014 рік інформував начальник фінансового управління РДА Іван Щербанюк. Він охарактеризував дохідну та розхідну частини бюджету,дотаційну складову.

Іван Башняк, міський голова Борщева, цікавився, чи врахована у бюджеті плата за землю паркової зони, а Юлія Щербакова, голова громадської організації, – сплатою податку за надра, лісосировину. Голова бюджетної комісії Анастасія Гуска акцентувала, що є організації, які працюють у районі, але зареєстровані в інших містах, а це – «випадаючі доходи». В. о. голови РДА Василь Самборський зауважив, що працюватиме комісія, яка шукатиме порозуміння із платниками податків (організаціями), щоби податок вони сплачували у районі.

Стосовно фінансування галузі освіти розгорнулася дискусія, в якій   взяли участь Степан Герчак, начальник відділу освіти, Василь Самборський, в.о. голови РДА, депутат Орест Ярема, місцеві голови: Пилатківців – Петро Кіцак, Урожайного – Мирослава Шмигельська, Мельнице-Подільської – Володимир Боднарчук, голова комісії Анастасія Гуска, директори шкіл Галина Кобилянська, Світлана Руденко. При цьому звучали думки про те, що бюджет 2014 року кращий, ніж попереднього року.

При обговоренні фінансування галузі охорони здоров’я наголошувалося, що зарплата розрахована на 11 місяців. Депутат Уляна Пасічник звернула увагу, що надто мало коштів на медикаменти. Не планується придбання спецтранспорту, приладів тощо. Оскільки показники бюджету попередньо розглянула профільна комісія з питань медицини і вже внесла свої пропозиції, то дискусії не було.

З приводу фінансування інших галузей виступили: начальник відділу культури і релігії Ольга Журавінська, сільські голови Мирослава Шмигельська, Володимир Боднарчук, а також члени бюджетної комісії Марія Підгірняк, Іван Невістюк, а також власник газети «Галицький вісник плюс» Петро Довгошия. Прозвучала думка про те, що районний бюджет варто прийняти.

Підсумував роботу зібрання голова ради Ярослав Роздольський.  Після громадських слухань відбулося засідання бюджетної комісії. 


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011