Новини

17.07.2019 14:40
Співчуття з приводу смерті Євгена Поважного


17.07.2019 14:29
Відбулася сорок перша сесія районної ради


05.07.2019 14:31
До уваги депутатів районної ради!

16 липня 2019 року о 10 00 год в приміщенні сесійної зали відбудеться 41 сесія районної ради

 27.06.2019 12:08
28 червня – День Конституції України24.06.2019 14:41
Визначили план дій      Архів новин

Урядові портали

 

Заява працівників Борщівської районної ради - 23.01.2014 08:38

Заява

працівників Борщівської районної ради

    Ми, працівники Борщівської районної ради, надзвичайно стурбовані подіями, що відбуваються останнім часом у нашій державі, зокрема у Києві.

    Безперечно, враховуючи громадську думку мешканців нашого краю, його  історичне минуле, депутати районної ради підтримували і підтримують курс України на євроінтеграцію. Помилок, як відомо, не припускається той, хто нічого не робить. Здавалося, що після відомих подій у столиці, пов’язаних з Майданом, влада і опозиція сядуть за стіл переговорів (і така спроба була) та врахують помилки, дійдуть певної згоди. На нашу думку визначальними чинниками суспільного життя мали би стати порозуміння, компроміс. Проте, на жаль, далі справа не пішла.  

    Збурення суспільства, громади нашого краю, безумовно, викликали як процедура прийняття, так і перелік одіозних законів Верховної Ради, прийнятих 16 січня. Вони відкидають Україну на десятиліття назад, повертають нас у тоталітарне минуле, перекреслюють усі демократичні надбання Української держави.

    Події на вулиці Грушевського у Києві нікого не залишають байдужими. Сприймаємо як провокативні дії радикалів, що вилилися у відкриту конфронтацію із силовими структурами, як виклик.

     Використання зброї проти мирних мітингувальників вважаємо неприпустимим, таким, що суперечить самій сутності людини, нашого  суспільства, де релігія, церва відіграють значну роль. Ми засуджуємо крайні заходи у суспільному житті. Пролита кров у центрі столиці, втрачені людські життя мають стати застереженням для всіх політиків, насамперед для тих , хто має владні повноваження.

    За обставин, коли стоїть питання про існування самої держави, розколу суспільства звертаємося до центральної влади, представників опозиції, відомих громадських діячів з проханням невідкладно сісти за стіл переговорів, досягти  порозуміння і дійти згоди з питань, що турбують суспільство. На нашу думку, це – основна запорука стабілізації держави. Головним принципом нашого суспільства має бути демократія.

 

Ярослав Роздольський, голова районної ради

Валерій Ромашенко, заступник голови районної ради

працівники виконавчого апарату районної ради


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011