Новини

13.01.2020 15:34
14 січня – Новий рік за старим стилем10.01.2020 13:40
До працівників районної ради завітав Різдвяний вертеп03.01.2020 15:33
7 січня – Різдво Христове02.01.2020 15:16
Віват іменинники!28.12.2019 12:17
Дорогі краяни, дорогі друзі!      Архів новин

Урядові портали

 

З нагоди свята - 15.11.2013 15:47

    У п’ятницю, 15 листопада, у Борщеві відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства. Керівників, представників сільгосппідприємств, фермерів, трудівників переробної галузі вітали керівники району Ярослав Роздольський і Ярослав Верхола .

    У виступі голова РДА Ярослав Верхола акцентував на результативній праці агровиробників. Район входить до п’ятірки сильніших серед сільгоспвиробників області. Багато у чому результати праці аграріїв залежать від природних умов, технологій, оперативності. Але Борщівщина має добру славу, пишається своїми людьми. Йшлося у виступі й про посилення уваги до тваринництва, перспективності розвитку садівництва, рибництва. Одним із «ноу-хау» нашого краю у сільгоспвиробництві має стати розвиток виноградарства. Сильна сировинна база – запорука успішної роботи переробних підприємств. Флагманами переробної галузі краю є ПрАТ «Борщівський сирзавод», спиртозавод, СП «Дінтер Україна Скала». Йшлося і про проблеми галузі. Голова РДА подякував за працю хліборобам краю і спільно з головою районної ради Ярославом Роздольським вручили групі передовиків виробництва грамоти райдержадміністрації та районної ради, квіти, премії.

    Вітаючи присутніх з професійним святом, Ярослав Роздольський зазначив, що сільськогосподарське виробництво є важливим напрямком економіки району. Продукція аграріїв краю є якісною і затребуваною. Позитивним є те, що агровиробники долучаються до вирішення соціальних проблем громад, дбають про перспективу. Серед відомих людей краю, що успішно працюють в галузі, депутати районної ради Михайло Кубай, Андрій Матієшин, Роман Сельський, Дмитро Байталюк, Ігор Малюта. Колег зі святом привітав  і голова Ради сільгоспвиробників району Роман Сельський. Аматори Скали-Подільської, Більча-Золотого, агротехколеджу вітали присутніх піснею.


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011