Новини

03.04.2020 11:43
Увага! Працюють «гарячі лінії» для жителів Тернопільщини03.04.2020 11:39
Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-1901.04.2020 10:51
Інформація про забезпечення, надходження та використання коштів на боротьбу з епідемією коронавірусу


01.04.2020 09:06
Віват іменинники!27.03.2020 15:50
З ювілеєм!      Архів новин

Урядові портали

 

Відбулася сесія - 15.11.2013 14:05

    14 листопада відбулася  25 сесія районної ради, в роботі якої взяли участь 66 депутатів. Депутати хвилиною мовчання вшанували свого колегу Василя Гончара, який відійшов за межу вічності. Голова районної ТВК Євген Бугай ознайомив присутніх з постановою комісії про визнання депутатами районної ради Ярослава Гука та Василя Козара замість вибулих. До порядку денного сесії були включені понад 30 питань, які були обговорені у постійних комісіях та узгоджені на президії ради. Однак, депутати Анастасія Гуска, Уляна Пасічник, Орест Ярема внесли пропозиції щодо його зміни. Дві перших були підтримані голосуванням.

    Найважливішим на сесії був блок фінансових питань. Про виконання районного бюджету за 9 місяців поточного року, витрачання коштів резервного фонду районного бюджету за цей період; зміни до районного бюджету на 2013 рік, уточнення районного бюджету на 2013 рік доповів начальник фінансового управління РДА Іван Щербанюк.

    Попри бурхливе обговорення, депутати більшістю голосів  ухвалили рішення з цих питань. На сесії заслухано інформацію про хід виконання районних цільових програм: з підвищення рівня безпеки дорожнього руху на 2013-2015 роки; «Молодь Борщівщини» на  2012-2015 роки; про хід реформування медичної галузі.

    Сесія погодила клопотання ТОВ «Пром-Дорекс» щодо надання спецдозволу на видобування питних підземних вод джерела в с. Верхняківці, внесла зміни до свого ж рішення «Про погодження клопотання  ТОВ «Корпорація «Колос-ВС» на проведення геологорозвідувальних робіт на отримання спецдозволу на геологічне вивчення земельних ділянок біля с. Монастирок і  с.Мушкарів».

    Також затверджено технічну документацію про нормативно грошову оцінку земельних ділянок на території Вигодської, Іванківської, Ланівецької сільських та Мельнице-Подільської селищної рад. Заслухано звіт КП «Бурдяківський спецкар'єр» в умовах оренди. Сесія надала дозволи відділу освіти, РБК на передачу в оренду приміщень.

    При розгляді окремих питань думки депутатів кардинально розійшлися, тому узгоджених рішень по них не було прийнято.

    У роботі сесії взяв участь і виступив голова райдержадміністрації Ярослав Верхола. Він подякував депутатам за плідну спільну роботу, ухвалення рішень, що стосуються бюджету. Він також порушив проблеми у сфері медицини, стану доріг, забезпечення населення скрапленим газом, підключення газогону до ряду сіл. Йшлося також про ремонт Народного дому і Будинку культури у Борщеві.

    Депутати фракції ВО «Свобода» у роботі сесії участі не брали.


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011