Новини

03.04.2020 11:43
Увага! Працюють «гарячі лінії» для жителів Тернопільщини03.04.2020 11:39
Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-1901.04.2020 10:51
Інформація про забезпечення, надходження та використання коштів на боротьбу з епідемією коронавірусу


01.04.2020 09:06
Віват іменинники!27.03.2020 15:50
З ювілеєм!      Архів новин

Урядові портали

 

Працювали комісії - 06.11.2013 11:34

5 листопада відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, праці та соціальної політики. Вів його голова комісії Олег Прокопович. Члени комісії ознайомилися з інформацією про хід реформування галузі охорони здоров’я району, представлену райздороввідділом.Депутати Іван Чепесюк, Ярослав Костів висловили ряд зауважень. Депутати розглянули також перелік питань, рекомендованих для розгляду на сесіях районної ради у 2014 році. Іван Чепесюк запропонував своє бачення реформи у медицині, аргументував, чому і в якій площині варто розглядати проблеми галузі наступного року. Депутати схвалили ці пропозиції.

    Того ж дня відбулося засідання комісії з питань використання земель, природних ресурсів та аграрної політики. Вів засідання голова комісії Володимир Рубльовський. Члени комісії розглянули питання щодо внесення змін до рішення райради №133 від 16.08.2011 року «Про погодження клопотання ТОВ «Корпорація «Колос-ВС» на проведення спеціального дозволу на геологічне вивчення земельних ділянок біля с.Монастирок та с.Мушкарів із земель Більче-Золотецької ради»; про надання спецдозволу ТОВ «Пром-Дорекс» на видобування родовищ питних підземних вод у с.Верхняківці. Депутати затвердили план роботи комісії на 2014 рік і внесли пропозиції щодо розгляду питань на сесіях райради наступного року.

    На засіданні комісії з питань розвитку промисловості, будівельної індустрії, енергетики, комунікацій, житлово-комунального та дорожнього господарства, яку вів голова Мирон Придруга, розглянуто питання про стан виконання районної програми з підвищення рівня безпеки дорожнього руху на 2013-2015 р.р., звернення Державтоінспекції. З першого питання інформував начальник відділу ЖКГ та інфраструктури РДА Анатолій Галус. Депутати ухвалили відповідні рекомендації для розгляду на сесії та погодили план роботи на 2014 рік.

 

    Відбулося засідання комісії з питань освіти, культури, духовності та зв’язків зі ЗМІ під головуванням Світлани Руденко. Члени комісії розглянули звернення депутатів райради щодо підтримки євроінтеграційних прагнень України, про відокремлення Борщівської філії Товстенського ПСГ ліцею. Ухвалено рекомендації щодо підтримки Звернення до Президента України про Євроінтеграцію України. Щодо філії ліцею, то питання потребує розгляду на вищому рівні, бо, на думку членів комісії, не є у компетенції району. Депутати запропонували проаналізувати плани роботи за 2011-2013 роки і лише тоді внесуть свої пропозиції щодо діяльності наступного року.


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011