Новини

01.04.2020 10:51
Інформація про забезпечення, надходження та використання коштів на боротьбу з епідемією коронавірусу


01.04.2020 09:06
Віват іменинники!27.03.2020 15:50
З ювілеєм!27.03.2020 14:31
Центр громадського здоров’я України повідомляє25.03.2020 16:03
Інформація про COVID-19      Архів новин

Урядові портали

 

Термін сплати єдиного соціального внеску роботодавцями - 17.10.2013 08:56

Термін сплати  єдиного соціального внеску роботодавцями

Єдиний внесок, нарахований за календарний місяць, роботодавці (крім гірничих підприємств, які повинні сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний місяць, не пізніше 28 числа наступного місяця) сплачують не пізніше 20 числа наступного місяця.

У разі, якщо останній день строків сплати єдиного внеску припадає на вихідний або святковий день, останнім днем таких строків сплати цього внеску вважається перший робочий день, що настає за вихідним або святковим днем.

Тому, оскільки 20 жовтня цього року – вихідний день, то сплатити цей збір слід не пізніше 21 жовтня.

Роботодавці під час кожної виплати заробітної плати (доходу, грошового забезпечення), на суми якої нараховується єдиний внесок, одночасно з видачею зазначених сум зобов’язані сплачувати нарахований на ці виплати єдиний внесок у встановленому розмірі (авансові платежі). Авансові суми єдиного внеску перераховуються одночасно з отриманням (перерахуванням) коштів на оплату праці (виплату доходу, грошового забезпечення), у тому числі в безготівковій чи натуральній формі.

За несплату, несвоєчасну сплату або несвоєчасну сплату суми єдиного внеску одночасно з видачею сум виплат, на які нараховується єдиний внесок (авансових платежів), нараховується штраф у розмірі 10% таких несплачених або несвоєчасно сплачених сум та нараховується пеня у розмірі 0,1% суми недоплати за кожний день прострочення платежу.

За дорахування органом доходів і зборів або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску до платника буде застосовано штраф у розмірі 5% зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який дораховано таку суму, але не більш як 50% суми дорахованого єдиного внеску.

Інформаційно-комунікаційний сектор Чортківської ОДПІ

вих. № 151  від 14/10/2013

 

 

Залишки коштів з єдиного внеску автоматично перейдуть на рахунки Міндоходів

Починаючи з 1 жовтня цього року всі процедури щодо прийняття та опрацювання звітності обліку сплати єдиного внеску здійснюють територіальні органи Міністерства доходів і зборів України. Залишки коштів з єдиного соціального внеску, які обліковувалися на рахунках Пенсійного фонду України, автоматично перейдуть на рахунки Міністерства доходів і зборів України згідно з актами прийому-передачі даних.

Враховуючи вище зазначене заяву щодо перекидки коштів з рахунків Пенсійного фонду України на рахунки Міністерства доходів і зборів України писати не потрібно.

Порядок сплати єдиного внеску передбачений Інструкцією про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, що затверджена Наказом Міністерства доходів і зборів України від 09.09.2013 р.  № 455.

Додатково нагадуємо, що у Центрі обслуговування платників податків Борщівського відділення Чортківської ОДПІ платники мають змогу отримати консультації та допомогу щодо порядку адміністрування єдиного соціального внеску, рахунків його сплати, подання звітності, а також інформацію стосовно отримання безкоштовного електронного підпису та програмного забезпечення по ЄСВ. Звертайтесь за адресою м.Борщів, вул. Ярослава Кондри 5, телефонуйте 2-12-58, 2-18-46.

 

Інформаційно-комунікаційний сектор Чортківської ОДПІ

вих. № 156  від 16/10/2013


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011