Новини

09.11.2018 11:44
Депутати працювали у комісіях09.11.2018 11:39
Подякували за працю09.11.2018 11:34
9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва02.11.2018 12:45
До уваги депутатів районної ради!02.11.2018 12:07
4 листопада - День працівників соціальної сфери      Архів новин

Урядові портали

 

Спом’янули полеглих, вшанували живих - 15.10.2013 11:21

Гарна погода сприяла велелюдному зібранню, яке відбулося 14 жовтня з нагоди Дня українського козацтва і річниці УПА, Покрови Пресвятої Богородиці, яка була опікункою лицарів України і нашої землі. Вітальне слово виголосив голова районної ради Ярослав Роздольський. Про самопожертву наших земляків,  літніх і юних,  у 40-50-х роках розповів учасник УПА Михайло Щербань з Горошови. Від учнівської молоді виступили Владислав Микитейчук і Руслана Лукіянчук. Панахиду відслужив о.Богдан Боднар.

    Ветеранам УПА учні та студенти агротехколеджу вручили букети квітів. Кошики квітів, гірлянду слави до могили Борцям за волю України поклали керівники району Ярослав Роздольський і Ярослав Верхола, міський голова Іван Башняк, представники трудових колективів, громадських організацій.

     У виконанні Петра Довгошиї, голови Товариства «Просвіти», народного ансамблю «Відлуння» з Гуштинки прозвучали повстанські та стрілецькі пісні.

    Тогож ж дня  делегація Борщівщини, очолювана Ярославом Роздольським і Ярославом Верхолою, побували у с.Гуків, на Хмельниччині, де поклали квіти до пам’ятного хреста на місці спалення генерал-хорунжого УПА Романа Шухевича. Привітальне слово виголосив голова РДА Ярослав Верхола. Виступили також голова РО ім.Р.Шухевича Надія Цибрій, депутат обласної ради від ВО «Свобода» Ярослав Галяс, екс-народний депутат Микола Горбаль, ветеран УПА Ярослава Дунець, голова Союзу українок Марта Кузьмич, журналіст, автор збірок Марія Довгошия. Хвилиною мовчання присутні вшанували всіх полеглих за долю України, спільно помолилися. Віночок повстанських пісень репрезентував народний вокальний ансамбль «Відлуння». Гімн України виконали всі присутні.


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011