Новини

15.11.2019 14:46
17 листопада – День працівників сільського господарства14.11.2019 16:54
Відбулось засідання оргкомітету14.11.2019 11:30
Депутати працювали у комісіях08.11.2019 10:42
До уваги депутатів районної ради08.11.2019 10:34
Позачергова сесія не відбулася


      Архів новин

Урядові портали

 

14 жовтня - Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, 71-а річниця УПА - 11.10.2013 16:16

Шановні вояки Української Повстанської Армії, борці за Незалежність України!

У день  Покрови Пресвятої Богородиці відзначаємо і День створення УПА та День українського козацтва.

Свято Покрова завжди було і є для нашого народу великим виявом любові і вдячності Пресвятій Богородиці, днем радісного прославлення і звеличення Її Покрова й Заступництва. Для більшості свідомих українців це свято тісно переплітається з Днем створення УПА - воістину армії нескорених, армії, яка у висловлюваннях політиків світового рівня зображалася взірцем величі духу, самовідданості та героїзму.

Символічно, що на великий християнський празник - Покрови Пресвятої Богородиці, зародилася ця армія. Своїм омофором Пречиста Діва Марія захищала тих, хто боровся за свободу і незалежність нашого народу. До останнього подиху український повстанець залишився справжнім лицарем честі та чину, великим воїном національно-визвольного руху. Пам'ять про кожного українського патріота завжди житиме у наших серцях. Хай же вічна буде слава героям, що поклали своє життя за незалежність Української держави. Слава тим, хто залишився живим, пройшовши підпілля, тюрми та концтабори. І зберіг свою щиру любов до рідної землі та віру у праведність ідеї, якій присвятили своє життя.

   Бажаю вам міцного здоров'я, великого особистого щастя, миру і злагоди у ваших оселях. Нехай Пресвята Богородиця завжди тримає над вами свій Покров, благословляє на добрі діла. Слава Україні! Героям слава!

 

З повагою,

голова районної ради                                             Ярослав РОЗДОЛЬСЬКИЙ


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011