Новини

21.02.2020 09:11
Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні17.02.2020 08:31
Застраховані особи мають право на реабілітацію після важких захворювань і травм за кошти Фонду12.02.2020 09:55
Заслухали звіт про діяльність Борщівської райдержадміністрації12.02.2020 09:50
Засідання оргкомітету07.02.2020 11:08
Наведення ладу у фінансуванні лікарняних є першочерговим завданням Фонду соціального страхування України      Архів новин

Урядові портали

 

Сесія відбулася - 25.09.2013 15:46

Двадцять третя сесія районної ради шостого скликання відбулася 24 вересня. Вів її голова районної ради Ярослав Роздольський. У роботі сесії взяв участь і виступив голова РДА Ярослав Верхола.До порядку денного  сесії було включено понад 25 питань, які попередньо  обговорені на засіданнях постійних депутатських комісій та президії райради.

За пропозицією Ярослави Шпак із порядку денного сесії було виключено питання про передачу приміщення із спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міста Борщівського району у власність територіальної громади Більче-Золотецької сільської ради. Голова депутатської комісії з питань фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Анастасія Гуска запропонувала включити до порядку денного сесії районної ради питання затвердження звіту про виконання районного бюджету за І-ше півріччя 2013 року, про витрачання коштів резервного фонду районного бюджету за І півріччя 2013 року, про внесення змін до районного бюджету на 2013 рік, оскільки останнє питання стосується внутрішніх перекидок в межах статей бюджетних призначень установ і пов’язане із виплатою заробітної плати, оплатою за енергоносії, проведенням підготовки до опалювального сезону та інших питань роботи закладів бюджетної сфери.

    Було визнано повноваження депутата Борщівської районної ради шостого скликання Палиги Івана Васильовича від ВО «Свобода». По питанню про оздоровлення дітей у літній період 2013 року виступила в.о. начальника відділу у справах сім’ї, молоді та туризму райдержадміністрації Галт Ольга Казимирівна. Мамчур Ігор Віталійович прозвітував про виконання програми покращення матеріально-технічної бази сільських закладів охорони здоров’я на 2012-2014 роки. Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на відповідній території інформував начальник слідчого відділу В.П.Гуска.

     Сесія розглянула та погодила ряд питань, які стосуються комунальної власності району. Про те, депутатами районної ради не прийнято рішення з питань затвердження звіту про виконання районного бюджету за І-ше півріччя 2013 року, про витрачання коштів резервного фонду районного бюджету за І півріччя 2013 року, про внесення змін до районного бюджету на 2013 рік у зв’язку з тим, що члени фракції ВО «Свобода» в районній раді не прийняли участь у голосуванні  і покинули засідання сесії райради.

 


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011