Новини

21.02.2020 09:11
Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні17.02.2020 08:31
Застраховані особи мають право на реабілітацію після важких захворювань і травм за кошти Фонду12.02.2020 09:55
Заслухали звіт про діяльність Борщівської райдержадміністрації12.02.2020 09:50
Засідання оргкомітету07.02.2020 11:08
Наведення ладу у фінансуванні лікарняних є першочерговим завданням Фонду соціального страхування України      Архів новин

Урядові портали

 

Працювали постійні комісії - 19.09.2013 17:23

  Четвер, 19 вересня, був досить напруженим для депутатів – вони працювали у постійних комісіях.

    На засіданні комісії з питань  депутатської діяльності, етики, регламенту, розвитку місцевого самоврядування, яке вів її голова Михайло Сохацький розглянули  питання: про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Черневич Лілії Орестівни та про внесення змін до рішень районної ради, які продиктовані змінами у складі ради.Підготовлено та узгоджено відповідні проекти рішень.

    Комісія з питань законності та правопорядку, засідання якої вів її голова Федорчук Ю.В., розглянула проект звернення районної ради до Верховної Ради України про необхідність прийняття Закону України про імпічмент Президенту України, а також проект рішення, яке необхідно прийняти у зв’язку з рішенням та вироком Борщівського районного суду.

   Комісія з питань освіти, культури, духовності та зв’язків із ЗМІ (голова Руденко С.П.)  розглянула питання матеріально-технічного забезпечення закладів культури та питання роботи шкіл естетичного виховання. Було запропоновано з цих питань відповідні проекти рішень.

    В центрі уваги засідання постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту та туризму  було питання підведення підсумків оздоровлення дітей в літній період поточного року.  Заслухано інформацію відділу молоді та туризму та ухвалено відповідний проект рішення.

Всі ухвалені проекти рішень буде винесено на розгляд сесії районної ради 24 вересня.


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011