Новини

03.07.2020 10:29
Церемонія нагородження «Молода людина року»01.07.2020 16:56
Віват іменинники!26.06.2020 14:25
28 червня – День Конституції України26.06.2020 10:36
До уваги депутатів районної ради!

Повторне скликання 54 сесії районної ради сьомого скликання23.06.2020 11:49
До уваги депутатів районної ради!      Архів новин

Урядові портали

 

Дорогі краяни, вельмишановні гості, учасники фестивалю! - 06.09.2013 11:06

На межі літа й осені зійшлися дні, коли Борщівщина справляє обжинки, підсумовує результати нелегкої праці. Втішає дорідний сніп, у якому – наполегливий труд багатьох людей різного фаху. Попереду ще клопоти у садах, на овочевих плантаціях, збір пізніх культур, але напружений період вже пройдено. У кожному населеному пункті відбулися дні села, підсумовано зроблене, відзначено найактивніших членів громади краю. Відрадно, що до святкувань наведено лад у закладах соціально-культурної сфери, впорядковано вулиці, зроблено інші добрі справи. Втішає, з якою любов’ю на свято несуть сімейні обереги - рушники, вишиванки, обруси… Багата і щедра також народна кухня.

    І ось на початку осені ми збираємося великою родиною на фольклорно-мистецький фестиваль « У Борщівському краю краї цвітуть вишиванки». Пишаємося, що на нашій землі народилася унікальна чорна  вишивка і нині відома у світах. Горді тим, що Борщівщина – колиска відомих художників, літераторів, науковців. Рідна земля, прабатьківські традиції давали їм впевненості й наснаги. Втішає, що наша громада нині  не тільки зберігає, а  й відтворює, примножує багату народно-звичаєву культуру, надає традиціям сучасного звучання. В цьому виявляється єдність поколінь, генетичний код українства.

    Щиро вітаю усіх з цим величним дійством – фольклорно-мистецьким фестивалем. Бажаю міцного здоров’я, добра, радості. Вірю, що наші гості з Тернопілля, інших регіонів України, Сербії, Польщі, Литви, Білорусі та інших країн отримають гарні враження від дійства. Запорукою цього будуть наші щирість, щедрість, злагода, а різноманітна програма святкувань дасть кожному можливість знайти собі щось до душі.

      Зі святом!

З повагою Ярослав Роздольський,

голова Борщівської районної ради


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011