Новини

19.09.2019 15:06
До уваги депутатів районної ради19.09.2019 14:43
Ухвала Тернопільського окружного адміністративного суду


17.09.2019 11:28
17 вересня – День рятівника17.09.2019 11:21
Участь у відеонараді13.09.2019 11:40
15 вересня – День працівника лісу      Архів новин

Урядові портали

 

Дорогі краяни, вельмишановні гості, учасники фестивалю! - 06.09.2013 11:06

На межі літа й осені зійшлися дні, коли Борщівщина справляє обжинки, підсумовує результати нелегкої праці. Втішає дорідний сніп, у якому – наполегливий труд багатьох людей різного фаху. Попереду ще клопоти у садах, на овочевих плантаціях, збір пізніх культур, але напружений період вже пройдено. У кожному населеному пункті відбулися дні села, підсумовано зроблене, відзначено найактивніших членів громади краю. Відрадно, що до святкувань наведено лад у закладах соціально-культурної сфери, впорядковано вулиці, зроблено інші добрі справи. Втішає, з якою любов’ю на свято несуть сімейні обереги - рушники, вишиванки, обруси… Багата і щедра також народна кухня.

    І ось на початку осені ми збираємося великою родиною на фольклорно-мистецький фестиваль « У Борщівському краю краї цвітуть вишиванки». Пишаємося, що на нашій землі народилася унікальна чорна  вишивка і нині відома у світах. Горді тим, що Борщівщина – колиска відомих художників, літераторів, науковців. Рідна земля, прабатьківські традиції давали їм впевненості й наснаги. Втішає, що наша громада нині  не тільки зберігає, а  й відтворює, примножує багату народно-звичаєву культуру, надає традиціям сучасного звучання. В цьому виявляється єдність поколінь, генетичний код українства.

    Щиро вітаю усіх з цим величним дійством – фольклорно-мистецьким фестивалем. Бажаю міцного здоров’я, добра, радості. Вірю, що наші гості з Тернопілля, інших регіонів України, Сербії, Польщі, Литви, Білорусі та інших країн отримають гарні враження від дійства. Запорукою цього будуть наші щирість, щедрість, злагода, а різноманітна програма святкувань дасть кожному можливість знайти собі щось до душі.

      Зі святом!

З повагою Ярослав Роздольський,

голова Борщівської районної ради


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011