Новини

03.07.2020 10:29
Церемонія нагородження «Молода людина року»01.07.2020 16:56
Віват іменинники!26.06.2020 14:25
28 червня – День Конституції України26.06.2020 10:36
До уваги депутатів районної ради!

Повторне скликання 54 сесії районної ради сьомого скликання23.06.2020 11:49
До уваги депутатів районної ради!      Архів новин

Урядові портали

 

Обговорили проблеми, визначили перспективи - 02.09.2013 10:04

30 серпня у Бурдяківцях відбулася розширена виїзна колегія райдержадміністрації. На її засідання запросили начальників управлінь та відділів РДА, місцевих голів, керівників правоохоронних органів, підприємств, установ, освітніх закладів. Вів його голова райдержадміністрації Ярослава Верхола.

    Про готовність освітніх  закладів краю до початку 2013-2014 навчального року та стан реалізації в районі соціальних ініціатив Президента України в галузі освіти доповіли Степан Герчак, начальник відділу освіти РДА, Оксана Шетелинець, заввідділом сан-епідемслужби Борщівського і Заліщицького районів. Про стан взаємодії місцевих державних адміністрацій з органами внутрішніх справ районного рівня у сфері забезпечення дотримання норм Конституції і законів України, забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод громадян доповів Олександр Гуска, заступник начальника РВ УМВСУ. Інформував з цього ж питання прокурор району Сергій Халанчук. З розглянутих питань колегія ухвалила рішення.

   Опісля відбулася районна вчительська конференція. З доповіддю про завдання щодо реалізації в районі соціальних ініціатив Президента України та завдання і роль у цьому освітян виступив голова райдержадміністрації Ярослав Верхола. Про проблеми, над якими працюватимуть педагоги Борщівщини в 2013-2014 навчальному році, вів мову начальник райво РДА Степан Герчак. В обговоренні доповідей взяли участь: Василь Градовий, директор ПАП «Дзвін», Галина Скоропад, заступник директора Стрілковецької ЗОШ, Василь Гончар, завметодкабінетом, Олександра Манюк, заступник голови РДА. Освітяни отримали благословення о.Богдана Боднара, о.Олега Сушельницького. Учасники зібрання оглянули об’єкти соціально-культурної сфери: будинок культури (після капремонту), школу, дитсадок, ФАП, стадіон, адмінбудинок, ознайомилися з умовами праці, базою  для  навчання і відпочинку дітей і занять спортом дорослими.

    У роботі колегії РДА і вчительської конференції взяв участь заступник голови райради Валерій Ромашенко.


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011