Новини

19.06.2019 12:50
Відбулася відеонарада18.06.2019 11:58
Привітали медиків14.06.2019 14:48
16 червня - День медичного працівника11.06.2019 10:59
Обговорили проект статуту районної лікарні04.06.2019 15:09
Участь у відеонараді      Архів новин

Урядові портали

 

Працювали постійні комісії - 06.06.2013 16:14

    Середа, 5 червня, була досить напруженою для депутатів – вони працювали у постійних комісіях.

    На засіданні комісії з питань комунальної власності, яке вів її голова Ігор Чопик, розглянули питання: про затвердження Положення про порядок відчуження та списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міста району; про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ та міста району майна сільських закладів району; про продовження договору оренди нежитлового приміщення з Борщівським центром соціальної реабілітації дітей-інвалідів; про надання дозволу на передачу приміщень та товарно-матеріальних цінностей Борщівському центру ТМСД; про надання дозволу відділу освіти РДА на передачу в оренду приміщення у Борщівській ЗОШ №3 ім.Р.Андріяшика; розглянула звернення Тернопільської обласної дирекції АБ «Укргазбанк» щодо продовження договору оренди; про надання дозволу Борщівській ЦРКЛ на продовження договору оренди; про надання дозволу райраді на передачу в оренду приміщення Тернопільському обласному управлінню юстиції; про передачу автомобілів санітарного транспорту з балансу Борщівської ЦРКЛ на баланс Борщівського центру ТМСД; про надання дозволу районному будинку культури на передачу приміщення ГО «Королівська криниця» (шахово-шашковий клуб); про передачу майна закладів охорони здоров’я   у спільну власність територіальних громад сіл, селищ та міста Борщівського району. Члени комісії розглянули всі питання, узгодили проекти і рекомендували сесії розглянути їх. Два питання ще додатково вивчатимуть.

    Комісія з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, розвитку місцевого самоврядування під головуванням Михайла Сохацького розглянула на засіданні питання щодо змін у складі президії райради. Депутати ухвалили відповідний проект рішення і рекомендували розглянути його на сесії.

    На засідання постійної комісії з питань фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, яке вела голова комісії Анастасія Гуска, розглянуто 24 питання. По 12 з них узгоджено проекти рішень, які рекомендовано розглянути на сесії  ради. До розгляду інших питань комісія повернеться, коли буде уточнено районний бюджет за результатами виконання планових показників за 6 місяців.


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011