Архів новин

Урядові портали

Района спартакіада - 21.08.2017 14:46

19 серпня, на території спортивного комплексу Борщівського агротехнічного коледжу відбулися районні ХХVІІ спортивні ігри Борщівщини, присвячені Дню Незалежності України. 19 команд  краю представили своїх кращих спортсменів, щоби позмагатися у семи видах спорту.

На урочистому відкритті під звуки Державного гімну кращі спортсмени району, переможці обласних змагань Сергій Іванишин, Микола Слуханський та Володимир Ризак підняли прапори держави та олімпійський; члени організаційного комітету спартакіади отримали короваї, випечені з муки вже цьогорічного добірного урожаю зернових. Заступник голови районної держадміністрації Микола Будзінський привітав фізкультурників зі святом і оголосив про відкриття змагань. Присутніх гостей і спортсменів вітали також заступник голови районної ради Андрій Русенко, завідувач сектору у справах сім’ї, молоді, фізкультури та спорту РДА Валерій Ромашенко, директор агротехколеджу Ярослав Козій.

Опісля розпочалися захоплюючі старти. За їх підсумками переможцями і призерами стали: серед спринтерів в естафеті 4х100 м команди Мельниці-Подільської, Стрілківців, Бабинців; у підтягуванні на перекладині найкращим став борщів’янин Олег Шманько, за ним розмістилися Максим Корчак (Борщів) та Володимир Ризак (Іванків). У змаганнях з піднімання гир найкращою стала команда з Іванкова, яка випередила озерянців та бабинчан. Їй не було рівних також у змаганнях з перетягування линви,  другими стали стрілківчани, третіми – озерянці. Індивідуальні призи отримали також силачі, які боролися на праву руку в армспорті: в категорії до 75 кг переміг Назарій Герман з Іванкова, за ним розмістилися Назарій Коробій з Худіївців та Михайло Семенюк з Кривчого; в абсолютній ваговій категорії (понад 75 кг) першість виборов Володимир Гродзік з Іванкова, другим став Василь Токар з Кривчого, третім – Андрій Льобер з Верхняківців. Цікавими були змагання з ігрових видів спорту. Серед волейбольних дружин перемогу святкувала команда з Мельниці-Подільської, яка випередила волейболістів зі Слобідки-Мушкатівської та Вовківців. У змаганнях з міні -футболу взяли участь 14 команд. У фіналі лише в серії пенальті футболісти Озерян перемогли Більче-Золотецьку команду, а третіми стали спортсмени з Мушкатівки, які були сильнішими від стрілківчан.