Новини

14.12.2017 15:53
Вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЕС14.12.2017 14:56
Робоча зустріч14.12.2017 09:53
Оголошення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності щодо майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Борщівського району14.12.2017 08:46
Запрошуємо пасічників на збори12.12.2017 13:00
Дорожня карта для проведення лікування учасників АТО


      Архів новин

Урядові портали

 

Визначили роботу на майбутній рік - 27.12.2016 12:02

   Під головуванням першого заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В'ячеслава Негоди відбулася селекторна нарада з питань підготовки місцевих бюджетів на 2017 рік в об’єднаних територіальних громадах.Участь у відео-нараді взяли голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна, його заступник  Олег Валов, директор регіонального Офісу реформ у Тернопільській області Віктор Литвинчук, в.о. начальника управління освіти і науки ОДА Ганна Зварич, начальник управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Володимир Харченко, а також голови та представники новостворених об’єднаних громад області, у тому числі міський голова Борщева Іван Кобилянський.

Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В'ячеслав Негода акцентував увагу на важливості правильно сформувати бюджет на 2017 рік, а також здійснити перехід на програмно-цільовий метод.    207 об’єднаних громад, які провели перші місцеві вибори в 2016 році, наступний рік почнуть працювати у нових для себе умовах, з більш широкими ресурсами та повноваженнями. Надати їм усебічну підтримку - це спільна відповідальність уряду, обласних державних адміністрацій.

За  словами, В’ячеслава Негоди у об’єднаних громад, а особливо в тих, які провели перші місцеві вибори 11 та 18 грудня, дуже мало часу, щоб вирішити усі питання, пов’язані з реєстрацією, утворенням виконавчих органів, організацією перших сесій тощо.

Особливості формування бюджетів громад, нарахування податку від доходів фізичних осіб й використання медичної та освітньої субвенції у 2017 році окреслили під час даної наради представники Міністерства фінансів України та Державної казначейської служби України. Також мова йшла про перспективні плани формування територій областей, розподіл медичної та освітянської субвенцій в об’єднаних територіальних громадах та механізм освоєння інфраструктурної субвенції.


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011