Новини

21.11.2019 12:01
Належне оформлення права власності чи користування землею


20.11.2019 16:30
21 листопада – День Гідності та Свободи19.11.2019 08:18
Відбулася відеонарада18.11.2019 12:17
До уваги депутатів районної ради18.11.2019 10:53
Оголошення      Архів новин

Урядові портали

 

Освітяни Стрілківців працюють по- новаторськи - 21.10.2016 12:51

     У Стрілковецькій школі І-ІІІ ст. відбувся семінар-практикум для педагогів-організаторів. Тепла атмосфера, вражаюча естетика кабінетів, рекреацій, високий дух українства та народної освіти тут вражають. Освітян привітала та здійснила екскурсію навчальним закладом директор школи, заслужений працівник освіти України Галина Кобилянська. Тут пишаються міцною матеріальною базою, творчим колективом однодумців, а найбільше – учнями та їх досягненнями. Для такого зростання знадобилися роки праці – креативної, наполегливої, тривалої. Виховники ловили кожне слово, цікавилися різноманітними розробками, багато фотографували.

      Заступник директора з виховної роботи Наталія Сабадаш, відповідно до теми семінару, розповіла про систему виховної роботи, традиційні методи та новації, породжені часом. Акцент роблять на національному вихованні, різних його аспектах, самореалізації особистісних якостей та компетентностей. Цьому сприяють не тільки сучасні уроки, а й добре продумана система позашкільної роботи. Власне про це йшлося на засіданні  шкільного самоврядування. Воно у школі діє за принципом президентського правління. Педагог-організатор Неля Кармеліта детально зупинилася на формах роботи, «міністри» різних галузей не тільки розповіли, а й зробили відеопрезентацію своїх досягнень  у навчанні, спорті, художній самодіяльності, відпочинку тощо. Учні невимушено, логічно та цікаво їх викладали. Позашкільний захід «З Україною в серці» був сповнений високого ідейного змісту, оригінального сценічного втілення, продемонстрував талановитість дітей, багатство  місцевої вишивки тощо.  Усе разом засвідчило різноманітність форм і методів роботи колективу, порозуміння дорослих та дітей,  об’єднаних спільними ідеями. Школа -  добрий взірець сучасного освітнього закладу.

     Відбулася цікава розмова і про деякі аспекти громадського життя, у якому значну роль відіграють педагоги. А це – добрий приклад для наслідування школярами, залучення їх до добрих справ у спільноті, швидшої їх громадянської зрілості. У семінарі взяли участь   методист  КУ «Районний методкабінет» Людмила Суха, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Павло Андрушків.    


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011