Новини

03.07.2020 10:29
Церемонія нагородження «Молода людина року»01.07.2020 16:56
Віват іменинники!26.06.2020 14:25
28 червня – День Конституції України26.06.2020 10:36
До уваги депутатів районної ради!

Повторне скликання 54 сесії районної ради сьомого скликання23.06.2020 11:49
До уваги депутатів районної ради!      Архів новин

Урядові портали

 

Відбулася сесія районної ради - 29.09.2016 16:42

   29 вересня відбулася одинадцята сесія районної ради. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять розстріляних десятки тисяч невинних громадян у Бабиному яру та полеглих у воєнних діях на Сході України  наших земляків та воїнів-обровольців, волонтерів. Усі питання, включені до порядку денного, були обговорені у постійних комісіях та погоджені на президії районної ради. Головуючий на сесії Іван Кобилянський запропонував проголосувати цей порядок денний за основу, з чим погодилися депутати. Роман Лижник  вніс пропозицію до порядку денного сесії включити питання створення опорної школи в с.Стрілківці, Орест Ярема  - про затвердження звітів ринкової вартості нежитлових приміщень, які перебувають на балансі Борщівського РБТІ. І хоч депутати підтримали весь порядок денний, сам хід сесії був напруженим і тривалим.

    Про зміни до районних програм  прозвітували керівники відділів РДА: з питань цивільного захисту  – Олег Бартків, забезпечення, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи – Іван Міська, у справах сім’ї молоді, фізичної культури та спорту – Валерій Ромашенко. До них депутати не мали запитань. З цих питань депутати ухвалили відповідні рішення. Одностайно депутати підтримали пропозицію про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік – інформував начальник фінуправління РДА Іван Щербанюк, затвердили звіт директора комунального підприємства ФСТ «Колос» Сергія Пилипа.Більш детального обговорення мало місце  при розгляді питання про створення опорної школи в с.Стрілківці. В ході дискусії було досягнуто депутатське порозуміння і прийнято позитивне рішення.

В обговоренні питань взяли участь депутати Орест Ярема,  Іван Чепесюк,  Людмила Юзьків, Володимир Яловега, Михайло Герасимів  та інші, які  вносили  свої пропозиції. З інших питань порядку денного депутати були більш одностайні і ухвалили відповідні рішення. У роботі сесії районної ради взяли участь голова райдержадміністрації Людмила Юзьків, директор департаменту фінансів Тернопільської облдержадміністрації Степан Скибиляк.


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011