Новини

17.07.2019 14:40
Співчуття з приводу смерті Євгена Поважного


17.07.2019 14:29
Відбулася сорок перша сесія районної ради


05.07.2019 14:31
До уваги депутатів районної ради!

16 липня 2019 року о 10 00 год в приміщенні сесійної зали відбудеться 41 сесія районної ради

 27.06.2019 12:08
28 червня – День Конституції України24.06.2019 14:41
Визначили план дій      Архів новин

Урядові портали

 

Шановні краяни! - 23.08.2016 08:31

Шановні краяни!

    Від імені депутатського корпусу Борщівщини та виконавчого апарату районної ради щиро вітаю вас з найголовнішими святами ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­нашої держави - Днем Державного прапора та Днем незалежності України !

    На вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України, Президент України установив відзначати щорічно, 23 серпня, День Державного прапора України.

    З проголошенням незалежної України національні символи – гімн, прапор і герб -стали атрибутами самостійності і суверенітету держави, та з ухваленням Конституції України в 1996 році набули конституційного статусу.В усі віки і в усіх народів державний прапор був однією з найвищих і шанованіших святинь.Прапор символізував єдність земель; прапор сконсолідовував міста і краї в державу, а духовно й історично близькі етноси – в націю.Під прапором воїни вирушали в похід, з прапором виступали на захист своєї батьківщини, прапор символізував стабільність держави й урочистість  подій, свят та ритуалів.І сьогодні, звільняючи українські землі від терористів і загарбників українські воїни встановлюють Державний стяг на вищій точці у кожному звільненому населеному пункті, тим самим засвідчують, що Українська держава єдина, вона була, є і буде!

День Незалежності – це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили історію і боролися за державність. Нам, їхнім нащадкам, випало на долю жити в соборній суверенній Україні.На 25-му році своєї незалежності наша країна зіткнулася з серйозним випробуванням на мужність і  громадянську зрілість. Жорстока війна, яка точиться на сході України забирає життя мирних жителів та воїнів, які відстоюють у жорстоких боях  суверенітет і територіальну цілісність Держави.

Ми усі уболіваємо за долю України і віримо, що перемога буде за нами. Ми стоїмо на порозі великих змін, як у країні так і у наших серцях. 25 років для держави – це надто малий термін для становлення.Попереду - велика і клопітка праця. Адже щасливе прийдешнє втілюється не лише у розвитку демократичних інституцій держави, але і у повсякденному творенні її людей, у плеканні врожаїв, які збирають наші хлібороби, успішному навчанні дітей, спокійній і захищеній старості батьків.

Щиро вітаю  усіх жителів району та гостей Борщівщини з визначними державними святами.Зичу вам миру, доброго здоров’я, довгих і плідних років життя, щастя і добробуту в оселях, віри в завтрашній день.  Слава Україні!

                                                                                                 З повагою голова районної ради

 Іван Кобилянський


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011