Новини

18.01.2018 11:50
19 січня – Богоявлення Господнє, Водохреща17.01.2018 10:48
До уваги депутатів районної ради!16.01.2018 10:32
Обговорили нагальні проблеми медицини


16.01.2018 10:29
Визначили пріорітети15.01.2018 12:13
До уваги депутатів місцевих рад, посадових осіб органів місцевого самоврядування!      Архів новин

Урядові портали

 

Прозорість, відкритість, порядність мають стати основними критеріями діяльності працівників органів влади та запорукою запобігання корупції - 05.08.2016 09:20

Прозорість, відкритість, порядність  мають стати основними критеріями діяльності працівників органів влади та запорукою запобігання корупції

     У цьому переконаний голова обласної ради Віктор Овчарук, який взяв участь у прес-конференції з нагоди тренінгу для держслужбовців від Національного агентства з питань запобігання корупції та Програми розвитку ООН, під час якої було представлено нову систему електронного декларування, що впроваджується з 15-го серпня.  Очільник облради вважає впровадження цієї системи прогресивним та відповідальним кроком у нинішньому суспільному житті. На його думку, працівники органів державної влади, місцевого самоврядування повинні бути відкритими, а діяльність - прозорою. Таким чином, впровадження нової системи електронного декларування дасть можливість мінімізувати корупційні дії та запобігти розповсюдження корупції.

Нагадаємо: запровадження електронного декларування є однією з головних умовою для отримання безвізового режиму з Європейським Союзом та фінансової підтримки від МВФ. Першими, ще у 2016 році, декларації подадуть високопосадовці. Це будуть президент, народні депутати, прем'єр-міністр, члени уряду, судді, прокурори, слідчі, керівники обласних адміністрацій, їх заступники, керівники департаментів міністерств, керівники національних державних органів, їх апаратів і структурних підрозділів, керівники деяких територіальних державних органів.

З 2017 року, до 1 квітня, е-декларації за 2016 рік повинні подавати всі державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування, судді, прокурори, слідчі, посадові та службові особи СБУ, Державного бюро розслідувань, Національного антикорупційного бюро, члени НАЗК, ЦВК і навіть поліцейські.

 4 серпня у Тернополі відбулась презентація реформи е-декларування за участю представників Національного агентства з питань запобігання корупції та Програми розвитку ООН в Україні. Участь у семінарі взяли голова районної ради Іван Кобилянський спільно з головою райдержадміністрації Людмилою Юзьків, її першим заступником Володимиром Шашкіним, зав сектором кадрової роботи РДА.


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011