Новини

27.03.2020 15:50
З ювілеєм!27.03.2020 14:31
Центр громадського здоров’я України повідомляє25.03.2020 16:03
Інформація про COVID-1923.03.2020 08:54
Безпека та відповідальність: Інструкція від МЗС України та МОЗ України для тих, хто повертається з-за кордону19.03.2020 09:13
Як уберегтися від COVID-19 на роботі      Архів новин

Урядові портали

 

Голова ради цікавився проблемами громад - 27.07.2016 16:18

        Сьогодні голова районної Іван Кобилянський здійснив виїзний прийом громадян у Сапогові та Кривчому.

       У сільській раді під час спілкування з її працівниками голова ради цікавився підготовкою до сесії, наповненням місцевого бюджету, реалізацією поточних та перспективних планів. Тут, зокрема, планують замінити ряд вікон на сучасні у школі та дитячому садку, ФАПі, а найголовніше – за сприяння ТОВ «Перейми» оновити систему опалення  у садочку, підремонтувати дорогу. Спілкуючись з працівниками школи, дошкільного закладу, селянами, цікавився голова районної ради почув відгуки про роботу сільського голови Богдана Лисака, депутатів місцевої ради та районної – Любові Морозко, інтерес до проблем децентралізації. Мешканці наголошували, що органи влади повинні дослухатися до вибору людей з метою створення громади, реалізації їх інтересів. Іван Кобилянський разом з Богданом Лисаком оглянули будівлі соціально-культурного призначення. У садочку «Сонечко» керівник ради цікавився матеріальною базою, якістю харчування.

      Сільський голова Кривчого Володимир Базюк наголосив, що нині активно проводиться перевірка газової системи, мешканці села в очікуванні «голубого» палива. У дитячому садочку створені гарні умови для вихованців,тут працює колектив творчих однодумців. Покращено умови у лікарській амбулаторії (замінено вікна, вхідні двері), проте саме приміщення потребує ремонту. Люди задоволені роботою медиків,працюють денний стаціонар, лабораторія, стоматологічний  кабінет, аптека. У школі залишилося зробити окремі штрихи – заклад готовий до роботи. Мешканці села упевненні, що багато проблем вирішуються спільними зусиллями, важливо, щоб у державі був мир, а громадяни мали упевненість у завтрашньому дні.


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011