Новини

27.03.2020 15:50
З ювілеєм!27.03.2020 14:31
Центр громадського здоров’я України повідомляє25.03.2020 16:03
Інформація про COVID-1923.03.2020 08:54
Безпека та відповідальність: Інструкція від МЗС України та МОЗ України для тих, хто повертається з-за кордону19.03.2020 09:13
Як уберегтися від COVID-19 на роботі      Архів новин

Урядові портали

 

Краян цікавить перспектива - 22.07.2016 09:41

У четвер голова районної ради Іван Кобилянський побував на виїзному прийомі у Гермаківці. У місцевій школі знайомився з ходом підготовки до навчального року. За словами директора Анатолія Дзика, у класах вже давно пофарбовано стіни та підлоги. Цьогоріч батьки вирішили фарбувати стіни водоемульсією, а це вимагає необхідної ґрунтовки, якісної первинної обробки поверхонь. Залишилося пофарбувати підлогу на коридорах. Батьківська громадськість налаштована за потреби сприяти у заміні вікон на енергозберігаючі. А це  не мало, заміни потребують 133 вікна. Завезено дрова для котельні, частину вугілля. Спілкуючись з головою ради, педагоги, працівники школи цікавилися перспективою району, можливістю територіальних громад у вирішенні наболілих проблем. Гарне враження справив дитсадок «Малятко»: тут усе зроблено зі смаком, чисто, комфортно. Упорядкована територія закладу, висаджено десятки кущових гібіскусів, доглянуті яблуні. Як зазначили працівники закладу, результат доброї роботи – це спільна робота місцевої влади, батьківської громади, належна увага району. Придбані матеріали для заміни даху. Невдовзі батьки візьмуться за цю справу. Немає нарікань на харчування. У місцевій амбулаторії є усі умови для прийому пацієнтів. Тут висловили сподівання, що до зими зроблять частковий ремонт даху. Голова ради оглянув будинок культури та його територію.

       Опісля Іван Кобилянський побував у Мельнице-Подільській лікарні, де спілкувався з пацієнтами з різних сіл, медичним персоналом. Найбільше людей цікавить майбутнє цього закладу. Голова ознайомився з матеріальною базою закладу, цікавився  якістю харчування. Під час прийому громадян головою ради були присутні заступник керівника виконавчого апарату райради Павло Андрушків та начальник юридичного відділу Сергій Шуварівський.


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011