Новини

03.04.2020 11:43
Увага! Працюють «гарячі лінії» для жителів Тернопільщини03.04.2020 11:39
Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-1901.04.2020 10:51
Інформація про забезпечення, надходження та використання коштів на боротьбу з епідемією коронавірусу


01.04.2020 09:06
Віват іменинники!27.03.2020 15:50
З ювілеєм!      Архів новин

Урядові портали

 

Відбувся інвестиційний форум - 20.05.2016 09:53

Голови  районних: ради – Іван Кобилянський,  адміністрації -Людмила Юзьків очолили делегацію на Міжнародному інвестиційному форумі «Тернопільщина Invest – 2016», який відбувається на Тернопільщині.  У  заході, що триватиме впродовж 19-20 травня, беруть участь близько 25 іноземних делегацій із 18 країн світу. 10 міжнародних донорських організацій, представники  іноземних дипломатичних установ та міжнародних організацій, акредитованих в Україні, регіонів країн – партнерів і потенційних партнерів міжрегіонального співробітництва області та представники бізнесу.

 Завдяки сучасним технологіям з вітальним словом до учасників форуму звернувся Президент України Петро Порошенко. Керівники області та міста Степан Барна, Віктор Овчарук, Сергій Надал висловили надію на подальшу співпрацю з інвесторами. Відрадно, що у відеопрезентації можливостей Тернопілля двічі звучала Борщівщина ( печери, Дністровський каньйон ), серед найуспішніших підприємств області з інвестиціями – «Кнауф Гіпс Скала»,  «Дінтер –Україна». Серед цікавих виступаючих – Ксенія Ляпіна, голова Державної регуляторної служби України, Посли в Україні: Грузії – Міхеїл Уклеба, Узбекистану – Алішер Абдулалієв, президент Американської торгової палати в Україні Андрій Гундер, віце-маршалек Мазовецького воєводства Польщі Яніна-Ядвіга Ожеловська та інші поважні гості.Під час пленарного засідання, яке пройшло під гаслом «Тернопільщина – надійний партнер!», відбулися презентації інвестиційного потенціалу області, що представлений успішними  інвестиційними  проектами. Укладено угоди про співпрацю між Тернопільською ОДА та Тауразьким повітом Литви, між  Тернопільською та Черкаською областями.

  Учасники продовжили роботу в Збаразькому замку, де відбулися секційні  клуби за напрямами, зокрема, стосовно розвитку громад, туризму, енергоефективності та інше. Члени делегації Борщівщини мали гарну нагоду поспілкуватися з Головою Європейського Конгресу Українців, нашою поважною землячкою Ярославою Хортяні .


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011