Новини

08.04.2020 16:01
Подарунок для працівників Борщівської районної лікарні08.04.2020 15:56
Борщівська районна лікарня отримала сучасний апарат ШВЛ07.04.2020 10:55
Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-1906.04.2020 13:20
Посадові особи краю - про готовність до боротьби з коронавірусом на Борщівщині


03.04.2020 11:43
Увага! Працюють «гарячі лінії» для жителів Тернопільщини      Архів новин

Урядові портали

 

Зустрілися із живими воїнами, вшанували полеглих - 29.02.2016 16:01

26 лютого у Скала-Подільській ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся Урок Мужності, присвячений воїнам-учасникам  АТО. Вчителі початкових класів, організатори заходу Сидоренко Наталія та Мудрик Світлана  розподілили його на три тематичних блоки. В першій частині було згадано наших земляків, які брали участь у цій війні: Петра Андруника, Михайла Григоришина, Петра Приведу. Нині, на жаль, їх немає серед нас.

У другій частині дійства школярі розповіли та показали фото, як вони  збирали кришечки, виготовляли ангели-обереги, малювали малюнки. Так склалося, що саме цими днями в короткій відпустці вдома перебував батько  третьокласника Граб'юка Станіслава - Вовчук Ігор, вояк 14 механізованої бригади і його побратими Чаплигін Павло та Рябой Адам.   Днями вони похоронили в смт Ланівці  свого товариша Юрія Коваля, котрий загинув 20 лютого від кулі снайпера біля Мар'їнки.  Військовослужбовці коротко розповіли про  шлях солдатської доблесті.

Квінтесенцією свята став виступ дружини   Сергія Коцеміра - Руслани. Учениці Руслани Ігорівни (а вона є керівником хореографічного відділення школи естетичного виховання) подарували присутнім танець «Експресія».

Серед гостей  були  заступник голови районної ради  Андрій Русенко  та депутат районної ради Ігор Музика . Вони теж згадали свої солдатські часи, найгарячіші «точки», в котрих були безпосередніми учасниками, бої, полеглих друзів.

Пісні, танці, художнє читання   учні подарували гостям і присутнім. Ще довго після завершення Уроку Мужності у коридорах школи продовжувався обмін думками з гостями.


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011