Новини

13.10.2020 15:32
14 жовтня – День захисника України09.10.2020 15:27
До уваги депутатів районної ради09.10.2020 14:45
54 сесія тривала недовго05.10.2020 12:49
До уваги депутатів районної ради

Про повторне скликання п'ятдесят четвертої сесії районної ради сьомого скликання05.10.2020 08:55
Співчуття      Архів новин

Урядові портали

 

Працювали комісії районної ради - 20.01.2016 16:23

    20 січня активно працювали постійні комісії районної ради.

    Постійна комісія з питань освіти, культури, духовності, молодіжної політики, спорту та туризму під головуванням Романа Лижника заслухали звіти відділу культури, туризму та релігій РДА, відділу освіти РДА щодо використання розпорядниками бюджетних коштів за  2015 рік, а  також подання про присвоєння Циганській ЗОШ I-III ст. імені Івана Франка. Ухвалено відповідні рішення для розгляду на сесії районної ради.

     Комісія з питань фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва (голова Петро Малинник) розглянули та ухвалили відповідне рішення про уточнення районного бюджету на 2016 рік.

    Члени комісії з питань аграрної політики та природних ресурсів (голова Володимир Петровський) на засіданні розглянули звіт Держгеокадастру у Борщівському районі щодо використання земель запасу. А також питання затвердження технічної документації про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки, яка знаходиться за межами населеного пункту на території Скала-Подільської селищної ради та передається в оренду ПАТ «Тернопільський кар’єр» для потреб, пов’язаних з користуванням надрами; надання погодження громадській спілці «Геологічний парк «Печери» на отримання спецдозволу на користування надрами для створення геологічної території, що розташована над карстовими об’єктами печер сіл Королівка та Шупарка. Ухвалено відповідні рішення. Члени комісії підтримали рішення Борщівської міської ради про направлення звернення щодо повернення земельної ділянки в урочищі «Аеродром» в землі запасу Борщівської міськради та про направлення звернення щодо вилучення земельної ділянки із земель ДП «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу» і рекомендували сесії підтримати ці рішення.

    На засіданні комісії з питань комунальної власності, промисловості та інфраструктури під головуванням Ореста Яреми розглянуто питання щодо зміни умов договорів оренди та про надання дозволу Борщівській ЦРКЛ на списання основних засобів. Ухвалено відповідні рішення.


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011