Новини

08.04.2020 16:01
Подарунок для працівників Борщівської районної лікарні08.04.2020 15:56
Борщівська районна лікарня отримала сучасний апарат ШВЛ07.04.2020 10:55
Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-1906.04.2020 13:20
Посадові особи краю - про готовність до боротьби з коронавірусом на Борщівщині


03.04.2020 11:43
Увага! Працюють «гарячі лінії» для жителів Тернопільщини      Архів новин

Урядові портали

 

Увага соціальній сфері - 23.10.2015 11:05

22 жовтня на Борщівщині з робочою поїздкою перебував голова обласної державної адміністрації Степан Барна, а також народний депутат України Олег Барна.

Разом з головою райдержадміністрації Людмилою Юзьків, заступником керівника виконавчого апарату районної ради Павлом Андрушковим вони відвідали Скала-Подільський неврологічний будинок-інтернат, де зустрілися з колективом закладу, спілкувалися з пацієнтами. Особливу увагу Степан Барна звернув на забезпечення соціальних гарантій, створення достойних і комфортних умов життя. Він виклав також стратегію розвитку Тернопільщини на найближчу перспективу, акцентувавши на тому, що вже вдалося зробити у районах впродовж року. Очільник області та народний депутат оглянули паливну закладу, запалили факел у новому котлі, розрахованому на тверде паливо. Будинок-інтернат використовує природній газ, але в нинішніх умовах тут вирішили запровадити й альтернативне опалення, що дасть змогу зекономити кошти.

Степан Барна і Олег Барна побували також у міській поліклініці. Вони відзначили, що завдяки капітальному ремонту з реконструкцією будівлі, тут вдалося покращити умови праці медикам і створили належний комфорт для пацієнтів. Така діяльність матиме повну підтримку.

У Сапогові у присутності значної кількості мешканців, голова облдержадміністрації Степан Барна, генеральний директор «Тернопільгазу» Олег Караванський, голова райдержадміністрації Людмила Юзьків, сільський голова Богдан Лисак урочисто запалили газовий факел. Цьому передувала напружена робота сільського голови Богдана Лисака, газовиків, мешканців села. Ще одне село Борщівщини отримало природній газ, що дасть змогу поліпшити діяльність місцевої соціальної інфраструктури, зробить життя селян комфортнішим. Степан Барна, Олег Караванський, Людмила Юзьків відзначили найбільш активних робітників, членів сільського комітету, спонсорів грамотами, цінними подарунками. Сільський голова від імені громади подякував керівництву області, народному депутатові України, фахівцям галузі за активне сприяння у газифікації села. У будинку Володимира Дикуна першою у Сапогові запалили газову плиту.


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011